Як фото в соцмережах впливають на самооцінку

5-5-2017

Як фото в соцмережах впливають на самооцінку a3fa901e300ddd5bae996a371593db88
Як відзначають експерти, жінки більш схильні порівнювати себе з подругами, ніж з жінками, яких бачать в рекламі по телевізору тощо. І коли це відбувається в соцмережах, то порівняння ранить людину набагато більше.

Якщо люди розуміють, що фотографії моделей і актрис можуть бути отфотошоплены, то це не так б’є по самооцінці, як фотографії друзів у соцмережах. Побачивши чиєсь гарне фото в Facebook і Instagram, жінки в основному частіше сідають на дієту або починають займатися спортом.

Селебріті можуть здаватися більш далекими, а їхня зовнішність – менш досяжною порівняно із зовнішністю людей, з якими ви працюєте або регулярно бачите,– зазначає керівник дослідження Жасмин Фердоули з Центру емоційного здоров’я при сіднейському університеті Маккоури.

Проблема впливу “ідеальних” фотографій існує протягом десятиліть, але все більше тривоги у фахівців викликають соцмедіа. Слід враховувати й те, що і там далеко не всі фото правдиві.

Також приблизно 70% жінок 18-35 років регулярно “покращують” власні фото, перш ніж їх запостити. Те ж саме робить половина чоловіків цієї вікової групи. Про це повідомила американська організація Renfrew Center Foundation, що спеціалізується на боротьбі з розладами харчової поведінки.

За матеріалами http://24tv.ua

Читай також:

Як зрозуміти, що пора звільнятися?»
"Але як вчасно зрозуміти, що настала не «чорна» смуга в кар’єрі, а просто прийшов час приймати кардинальні рішення і шукати щось нове, щось краще? Про це – у новому мате..."

Uber і інші компанії Силіконової долини звинувачують у дискримінації жінок»
"Uber очима жінкиВсе почалося з поста колишнього інженера Über Сьюзен Фаулер в її власному блозі. Пост називається Рефлексії після дуже дивного роки роботи у Über. Фаулер опис..."

Як створити “команду мрії” в умовах кризи»
"Процес пошуку та залучення ключових людей в компанію в новій економічній ситуації має ряд особливостей, які варто врахувати: змінюються завдання, для виконання яких формуютьс..."

Як перетворити роботу на джерело задоволення і натхнення»
"Фото – istockphoto Що таке робота? Якщо зовсім коротко – це діяльність людини, спрямована на досягнення конкретних цілей, результати яких мають матеріальне вираже..."

У рубриці: Статті