На тлі ідилічного пейзажу. Емма Стоун знялася в рекламі аромату від Louis Vuitton”

3-12-2020

На тлі ідилічного пейзажу. Емма Стоун знялася в рекламі аромату від Louis Vuitton 5f4cc1583c37d4ebb090b4069d93cf59 31-річна оскароносна зірка позувала на тлі ідилічного пейзажу у елегантному кремовому топ без бретелей і чорних шортах від французького модного дому. Зйомки рекламної фотосесії проходили на італійському острові Капрі.

«Louis Vuitton представляє нову парфумерну кампанію Будинку з участю володарки премії Оскар Емми Стоун. Кампанія, яка була знята серед ідилічних пейзажів Капрі, уздовж драматичного узбережжя італійського острова, на вершині знаменитої вілли Малапарте, є одою силі мрії і вічного оновлення. Heures d Absence укладає в собі цінність часу. Заклик до безмежного насолоди, що змушує зупинитися. Кожна хвилина стає нескінченністю», — описує кампейн Louis Vuitton.

My journey, my perfume. #EmmaStone returns for Heures d Absence, the feminine new fragrance. Discover the latest addition to Les Parfums #LouisVuitton via link in bio.

Публікація від Louis Vuitton Official (@louisvuitton) 28 Лют 2020 в 4:03 PST

Повідомляється, що над цією рекламної зйомкою Стоун вперше працювала з одним із найталановитіших майстрів французького кінематографа — Роменом Гаврасом.

Читай також:

Про новій заправці в Сінгапурі повідомили з допомогою гігантського ананаса»
"Величезний фрукт, створений у співпраці з VMLY&R, став відсиланням до місцевої традиції благословляти новий будинок, катаючи по ньому ананас. Виявляється слово «ананас» м..."

American Express прибере пластик з прибережних зон за коментарі користувачів»
"Фінансова компанія American Express і природоохоронна організація Parley for the Oceans запустили в Instagram акцію #BackOurOceans («Поверніть наші океани»), пообіцявши приби..."

ТМ Koblevo випустила артхаусний ролик про нове сприйняття старого напою»
"Це «свято неслухняності», хуліганський торжество фантазії над реальністю. Буквально кожна сцена доверху набита екстравагантними і дотепними знахідками – від появи танцівниці ..."

Версаче випустили футболки, які образили суверенітет Китаю»
"Компанія Версаче (Versace) накликала на себе гнів Китаю за випуск футболок, на яких Гонконг і Макао виявилися незалежними від Китаю. В рамках нової лінійки на футболках зобра..."

У рубриці: Новини