Товарний знак. Битва зі смислами

6-4-2017

Товарний знак. Битва зі смислами f219ad93ab798dfb812391baba74582cТоварний знак поєднує в собі простоту форми і багатошаровість юридичних, патентних, маркетингових, проектно-художніх, культурологічних вимог. Жодним з них не можна знехтувати вже на самих ранніх стадіях розробки проекту. Дизайн знака – це створення акорду смислів і форм, в якому приймають або повинні брати участь фахівці різних сфер, і всі вони повинні мати уявлення про суміжної проблематики. Процес розробки товарного знака спрямований, зрештою, на ефективне сприйняття споживачем всього, що стоїть за торговою маркою. Автор ділиться своїм досвідом проектування товарних знаків – специфічного і, мабуть, найважливішого засобу ринкової комунікації – у взаємодії з замовником, розповідає про спільну роботу над “смислами”.

Читай також:

Презентація: 10 уроків»
"Книга бізнес-консультанта, к. психол. н. Сергія Ребрика є практичним керівництвом для корпоративного та індивідуального навчання ведення презентацій. Вона призначена для торг..."

Методи оцінки діяльності PR-підрозділів компанії. Краще керівництво з планування, досліджень та оцінки зв’язків з громадськістю»
"Запитайте у фахівців з різних країн, з якими проблемами вони стикаються у своїй практиці, і основний виявиться оцінка піар-діяльності. Як працівники консалтингових піар-компа..."

Сучасні комунікаційні технології в бізнесі»
"Дана книга дозволяє поглянути на роль і значення сучасних інформаційно-комунікаційних технологій з позиції бізнесу. В ній вперше системно і всебічно розглянуті новітні, найбі..."

Більше добра – більше прибутку. Як створити великий бізнес, не забуваючи про соціальної відповідальності»
"Про що ця книга Ця книга – посібник для сучасного підприємця, що бажає створити сильну компанію, від творців бренду натуральної косметики Yes To. Автори – два 29-..."

У рубриці: Книги