Презентація: 10 уроків

6-4-2017

Презентація: 10 уроків 2a9b4f92cac409367f0dff10368fd18fКнига бізнес-консультанта, к. психол. н. Сергія Ребрика є практичним керівництвом для корпоративного та індивідуального навчання ведення презентацій. Вона призначена для торгових представників, менеджерів, політиків, керівників і всіх тих, чия професійна діяльність пов’язана з публічними виступами, демонстраціями, презентаціями і т. п.
У книзі описано механізм впливу презентації. Велику увагу приділено її невербальних компонентів. Також описані технології підготовки і проведення презентацій і деякі теоретичні концепції, що лежать в їх основі.
Унікальний візуальний ряд, що включає понад 200 ілюстрацій, допоможе краще засвоїти викладений матеріал.

Читай також:

Методи оцінки діяльності PR-підрозділів компанії. Краще керівництво з планування, досліджень та оцінки зв’язків з громадськістю»
"Запитайте у фахівців з різних країн, з якими проблемами вони стикаються у своїй практиці, і основний виявиться оцінка піар-діяльності. Як працівники консалтингових піар-компа..."

Сучасні комунікаційні технології в бізнесі»
"Дана книга дозволяє поглянути на роль і значення сучасних інформаційно-комунікаційних технологій з позиції бізнесу. В ній вперше системно і всебічно розглянуті новітні, найбі..."

Більше добра – більше прибутку. Як створити великий бізнес, не забуваючи про соціальної відповідальності»
"Про що ця книга Ця книга – посібник для сучасного підприємця, що бажає створити сильну компанію, від творців бренду натуральної косметики Yes To. Автори – два 29-..."

Facebook-ефект для бізнесу і самопіару. Досвід людини, який зібрав понад 10 мільйонів лайків. Книга-тренінг»
"Це покрокове керівництво з просування в Facebook. Завдяки цій книзі-тренінгу ви зможете зробити вашу сторінку самої відвідуваною. Книга написана практиком, що зібрав понад 10..."

У рубриці: Книги