Сучасні комунікаційні технології в бізнесі

5-30-2017

Сучасні комунікаційні технології в бізнесі e93c1732d9f6d11d52f159729bd9a972Дана книга дозволяє поглянути на роль і значення сучасних інформаційно-комунікаційних технологій з позиції бізнесу.
В ній вперше системно і всебічно розглянуті новітні, найбільш ефективні інструменти комунікацій, без яких компанія не може бути успішною. Велика кількість актуальних фактів і прикладів, взятих з досвіду російських і зарубіжних компаній, цікаві кейси, взяті з практичної діяльності автора підручника, відомого фахівця в галузі PR-технологій, думки і оцінки найбільших експертів – все це робить книгу переконливою і корисною для всіх, хто займається питаннями зміцнення ділової репутації організації як головного активу, капитализирующего бізнес.

Підручник призначений для слухачів магістратури та програм МВА, а також для топ-менеджерів і фахівців в області зв’язків з громадськістю.

Читай також:

Більше добра – більше прибутку. Як створити великий бізнес, не забуваючи про соціальної відповідальності»
"Про що ця книга Ця книга – посібник для сучасного підприємця, що бажає створити сильну компанію, від творців бренду натуральної косметики Yes To. Автори – два 29-..."

Facebook-ефект для бізнесу і самопіару. Досвід людини, який зібрав понад 10 мільйонів лайків. Книга-тренінг»
"Це покрокове керівництво з просування в Facebook. Завдяки цій книзі-тренінгу ви зможете зробити вашу сторінку самої відвідуваною. Книга написана практиком, що зібрав понад 10..."

Гаррі Поттер. Чари бренду»
"Чи багато знайдеться людей, ніколи не чули про юного чарівника Гаррі Поттера? Книги, фільми, сувеніри, рекламні компанії, наукові дослідження – ось той магічний ореол, ..."

Бизнесхак на кожен день»
"Понад 240 прийомів, трюків і технологій, що дозволяють заощадити час, гроші, сили або інші ресурси; зробити щось в бізнесі правильніше, простіше, швидше і економічніше. Автор..."

У рубриці: Книги