Стів Джобс, частина 2

6-30-2017

Стів Джобс, частина 2 8782633972776c58ad2b10ec5a2d63d2

В основу книги Уолтер Айзексон “Стів Джобс” бесіди з самим Стівом Джобсом, а також з його родичами, друзями, ворогами, суперниками і колегами. Джобс ніяк не контролював автора. Він відверто відповідав на всі питання і чекав такої ж чесності від інших. Це розповідь про життя, повної падінь і злетів, про сильну людину і талановитого бізнесмена, який одним з перших зрозумів: щоб досягти успіху у ХХІ столітті, потрібно з’єднати креативність і технології. Книга вийшла в США в жовтні 2011 року і одразу стала першою в рейтингу Amazon.com.

Читай також:

Стів Джобс»
"В основу цієї біографії бесіди із самим Стівом Джобсом, а також з його родичами, друзями, ворогами, суперниками і колегами. Джобс ніяк не контролював автора. Він відверто від..."

Мистецтво презентації. Основні правила і практичні рекомендації»
"У даній книзі зібраний і систематизований матеріал за поданням інформації при створенні та проведенні презентацій. В ній визначено поняття “презентація”, розгляну..."

Соціальна мережа: як засновник Facebook заробив $ 4 мільярди і придбав 500 мільйонів друзів»
"Марк Цукерберг заснував соціальну мережу Facebook у 19 років, будучи ще студентом Гарварду. Зараз, 25, він наймолодший у світі мільярдер, не рахуючи спадкоємців великих стані..."

Маркетинг на 100%: ремікс. Як стати хорошим менеджером по маркетингу»
"“Маркетинг на 100 %: ремікс. Як стати хорошим менеджером по маркетингу” – п’яте видання бестселера “Маркетинг на 100 %”, сумарний тираж яких пер..."

У рубриці: Книги