Мистецтво презентації. Основні правила і практичні рекомендації

6-29-2017

Мистецтво презентації. Основні правила і практичні рекомендації b266fa3496e425c44f74ff237fc6e996

У даній книзі зібраний і систематизований матеріал за поданням інформації при створенні та проведенні презентацій. В ній визначено поняття “презентація”, розглянуто її типи, враховані механізми впливу особливостей подання інформації на людей і розглянуто процес створення презентацій від самого задуму до безпосереднього втілення в життя. Вона наповнена практичними порадами щодо організації презентацій, використання засобів візуалізації інформації, спеціальними прийомами і наочними прикладами з життя.

Книга дає цілісне, закінчене уявлення про способи наочного подання інформації за допомогою сучасних технічних засобів, види та цілі презентацій, правила розташування різних об’єктів на слайдах і про способи проведення презентацій.

Книга буде корисна і тим читачам, хто вперше зіткнувся з презентаціями, і тим, хто вже має певний досвід їх створення.

Читай також:

Соціальна мережа: як засновник Facebook заробив $ 4 мільярди і придбав 500 мільйонів друзів»
"Марк Цукерберг заснував соціальну мережу Facebook у 19 років, будучи ще студентом Гарварду. Зараз, 25, він наймолодший у світі мільярдер, не рахуючи спадкоємців великих стані..."

Маркетинг на 100%: ремікс. Як стати хорошим менеджером по маркетингу»
"“Маркетинг на 100 %: ремікс. Як стати хорошим менеджером по маркетингу” – п’яте видання бестселера “Маркетинг на 100 %”, сумарний тираж яких пер..."

Книга керівника відділу PR: практичні рекомендації»
"Книга являє собою повне керівництво по створенню і управлінню відділом PR. Весь матеріал розташований в тій логічній послідовності, в якій будується робота служби зв’яз..."

Рекламний текст в сучасних ЗМІ»
"У книзі розглянуті основні аспекти роботи над сучасним рекламним текстом. На основі зарубіжного і вітчизняного досвіду автор докладно і популярно пояснює, яким чином створюют..."

У рубриці: Книги