Стів Джобс

6-30-2017

Стів Джобс 0439b3e4fe4c26a7504bf066e485c04c

В основу цієї біографії бесіди із самим Стівом Джобсом, а також з його родичами, друзями, ворогами, суперниками і колегами. Джобс ніяк не контролював автора. Він відверто відповідав на всі питання і чекав такої ж чесності від інших. Це розповідь про життя, повної падінь і злетів, про сильну людину і талановитого бізнесмена, який одним з перших зрозумів: щоб досягти успіху у ХХІ столітті, потрібно з’єднати креативність і технології.

Читай також:

Мистецтво презентації. Основні правила і практичні рекомендації»
"У даній книзі зібраний і систематизований матеріал за поданням інформації при створенні та проведенні презентацій. В ній визначено поняття “презентація”, розгляну..."

Соціальна мережа: як засновник Facebook заробив $ 4 мільярди і придбав 500 мільйонів друзів»
"Марк Цукерберг заснував соціальну мережу Facebook у 19 років, будучи ще студентом Гарварду. Зараз, 25, він наймолодший у світі мільярдер, не рахуючи спадкоємців великих стані..."

Маркетинг на 100%: ремікс. Як стати хорошим менеджером по маркетингу»
"“Маркетинг на 100 %: ремікс. Як стати хорошим менеджером по маркетингу” – п’яте видання бестселера “Маркетинг на 100 %”, сумарний тираж яких пер..."

Книга керівника відділу PR: практичні рекомендації»
"Книга являє собою повне керівництво по створенню і управлінню відділом PR. Весь матеріал розташований в тій логічній послідовності, в якій будується робота служби зв’яз..."

У рубриці: Книги