Соціальна мережа: як засновник Facebook заробив $ 4 мільярди і придбав 500 мільйонів друзів

6-29-2017

Соціальна мережа: як засновник Facebook заробив $ 4 мільярди і придбав 500 мільйонів друзів 215442b9b96d8a92e42bf8106efe213a

Марк Цукерберг заснував соціальну мережу Facebook у 19 років, будучи ще студентом Гарварду. Зараз, 25, він наймолодший у світі мільярдер, не рахуючи спадкоємців великих станів: журнал Forbes оцінює його частку в Facebook у $4 млрд.

Історія створення Facebook, яка здійснила революцію в людському спілкуванні, лягла в основу фільму “Соціальна мережа”, знятого одним з найвидатніших режисерів Голлівуду Девідом Фінчером. Але Цукерберг вважає, що сценарій спотворив не тільки факти, але і мотиви творців унікального стартапу. Навпаки, автору цієї книги він надав необмежений доступ до будь-якої інформації про Facebook. Перед вами справжня історія соціальної мережі № 1, що налічує понад півмільярда користувачів. Достовірно описані всі удачі і промахи команди засновників, затіяли проект не заради грошей, а за велінням серця – і, можливо, саме тому домоглася безпрецедентного успіху.

Читай також:

Маркетинг на 100%: ремікс. Як стати хорошим менеджером по маркетингу»
"“Маркетинг на 100 %: ремікс. Як стати хорошим менеджером по маркетингу” – п’яте видання бестселера “Маркетинг на 100 %”, сумарний тираж яких пер..."

Книга керівника відділу PR: практичні рекомендації»
"Книга являє собою повне керівництво по створенню і управлінню відділом PR. Весь матеріал розташований в тій логічній послідовності, в якій будується робота служби зв’яз..."

Рекламний текст в сучасних ЗМІ»
"У книзі розглянуті основні аспекти роботи над сучасним рекламним текстом. На основі зарубіжного і вітчизняного досвіду автор докладно і популярно пояснює, яким чином створюют..."

Медиарилейшнз на 100%. Мистецтво взаємодії з пресою»
"ЗМІ сьогодні – це потужний, складний та ефективне зброю, яке потрібно вміти застосовувати. Кожен фахівець зі зв’язків з громадськістю повинен не тільки створювати інфор..."

У рубриці: Книги