Книга керівника відділу PR: практичні рекомендації

6-27-2017

Книга керівника відділу PR: практичні рекомендації d7eb65815bd3b01cdfdb353ed0fb378f

Книга являє собою повне керівництво по створенню і управлінню відділом PR.

Весь матеріал розташований в тій логічній послідовності, в якій будується робота служби зв’язків з громадськістю – від організаційних питань і планування до проведення окремих PR-акцій. Велику увагу приділено антикризових комунікацій, роботі зі ЗМІ, використання інтернет-інструментів.

У другому, доповненому, виданні відображені розділи про BTL, подієвому, “вірусному” і “мобільному” види просування, а також про використання блогів в PR-діяльності. Додаються оновлені форми документів для роботи PR-служби: посадова інструкція менеджера по зв’язках з громадськістю, план PR-заходів та інше.

Видання рекомендовано керівникам відділів PR, а також менеджерам по зв’язках з громадськістю, які хочуть ними стати.

Читай також:

Рекламний текст в сучасних ЗМІ»
"У книзі розглянуті основні аспекти роботи над сучасним рекламним текстом. На основі зарубіжного і вітчизняного досвіду автор докладно і популярно пояснює, яким чином створюют..."

Медиарилейшнз на 100%. Мистецтво взаємодії з пресою»
"ЗМІ сьогодні – це потужний, складний та ефективне зброю, яке потрібно вміти застосовувати. Кожен фахівець зі зв’язків з громадськістю повинен не тільки створювати інфор..."

Практика рекламного тексту»
"У книзі розглянуті основні аспекти роботи над рекламним текстом. На основі головним чином вітчизняного досвіду автор докладно і популярно пояснює, яким чином створюються ефек..."

Як маніпулювати журналістами»
"У книзі розглядаються основні аспекти організації редакційних повідомлень у пресі, на радіо і телебаченні. Автор докладно і популярно пояснює, що і як потрібно робити працівн..."

У рубриці: Книги