Собака генерала Хау

7-2-2017

Собака генерала Хау f6567aea9507fcecad7345798c85cf60
Бренд Pedigree разом з нью-йоркським філією агентства BBDO випустили відео в честь Дня незалежності США, в якому розповіли зворушливу історію військового часу. Ролик став заключним у рамках дворічної кампанії «Feed the Good». Головна мета всієї кампанії, показати як собаки допомагають виявити кращі сторони в людині.

Сюжет заснований на реальних подіях. Коли американські революційні солдати виявили собаку британського генерала Вільяма Хоу, свого заклятого ворога, бродящую в таборі після їхньої нищівної поразки в битві при Джермантауне, вони принесли її Джорджу Вашингтону. Перший президент США наказав повернути втраченого улюбленця його власнику. В Бібліотеці Конгресу збереглася записка британському генералу від Вашингтона, в якій було сказано: «Найкращі побажання Генералу Хау від Генерала Вашингтона. Йому приємно особисто повернути собаку, яка випадково потрапила до нього в руки, і, судячи з напису на ошийнику, належить генералові Хау».

Читай також:

Хто такий КД і з чим його їдять?»
"Є стереотип: креативний директор проводить робочий день на шезлонгу, запиваючи устриці Prosecco, неспішно придумуючи геніальну рекламу. Це не так. Якщо 80% робочого дня дизай..."

Феміністки в рекламі Dior»
"Модний дім Dior представив рекламну кампанію для осінньо-зимової колекції, автором якої стала фотограф Бріджит Лакомб. З тих пір як дизайнер Марія Грація Кьюрі зайняла посаду..."

Бренд Pepsi змінить сучасну українську музику»
"Ця подія стала початком спільної роботи і колаборації сміливих українських музикантів. FUZZ – це виклик створювати принципово новий саунд. Першим, хто наважився прийняти викл..."

Prada створила скріпку вартістю 185 $»
"Користувачі неоднозначно відреагували на аксесуар, розгорнувши бурхливе обговорення в соціальних мережах. Деякі дорікають модний дім в тому, що у дизайнерів закінчилася фанта..."

У рубриці: Новини