Хто такий КД і з чим його їдять?

7-1-2017

Хто такий КД і з чим його їдять? f47cda0b3a0a086a6566eeb7babb5e67

Є стереотип: креативний директор проводить робочий день на шезлонгу, запиваючи устриці Prosecco, неспішно придумуючи геніальну рекламу. Це не так. Якщо 80% робочого дня дизайнера займає творчість, КД управляє проектом і спілкується з клієнтами. Креатив – робота не тільки для рекламних агентств. КД буде корисний в продажах, маркетингу та IT.

На жаль, зараз актуальне питання відтоку молоді з креативної галузі. Профільні організації, як клуб ADC * UA, намагаються вирішити цю проблему і донести головну думку: Welcome to creative, давайте робити світ кращим. В епоху диджитализации та розвитку інтернету, креативщик – це характеристика способу мислення. Є сфера, з якої конкурують рекламні агентства – це IT. Туди йде відтік перспективних фахівців.

У AdproIsobar розуміють значимість «свіжої крові» в креативі. У нас є стажування для новачків, які прийшли в цю сферу без знань і розуміння, але з палаючими очима. Головне – це пристрасть і бажання робити кожен новий проект краще, ніж попередній.

Завдання креативщика – бути проникливими і вміти працювати з інсайтами. У класичному вигляді, інсайт — це неочевидна правда про поведінку споживачів, прихована потреба, яка допомагає вирішувати проблему. Приклад: AdproIsobar знайшли інсайт для бренду Duru. Суть в тому, що багато хто хоче привітати близьких, але не можуть підібрати потрібні слова. Ми вирішили цю проблему, і створили «Fun генератор», створює унікальні привітання.

Хороші ідеї від поганих відчуваються інтуїтивно. Це магія, за яку відповідають КД. Вони виступають порадниками, допомагають бренду правильно говорити з аудиторією, вигадують ідеї для відео, рекламних кампаній і сайтів. Виклик для КД – робити кожен проект цікавим, а клієнта – задоволеним.

За матеріалами прес-релізу

Читай також:

Феміністки в рекламі Dior»
"Модний дім Dior представив рекламну кампанію для осінньо-зимової колекції, автором якої стала фотограф Бріджит Лакомб. З тих пір як дизайнер Марія Грація Кьюрі зайняла посаду..."

Бренд Pepsi змінить сучасну українську музику»
"Ця подія стала початком спільної роботи і колаборації сміливих українських музикантів. FUZZ – це виклик створювати принципово новий саунд. Першим, хто наважився прийняти викл..."

Prada створила скріпку вартістю 185 $»
"Користувачі неоднозначно відреагували на аксесуар, розгорнувши бурхливе обговорення в соціальних мережах. Деякі дорікають модний дім в тому, що у дизайнерів закінчилася фанта..."

Швейцарська реклама з пісенькою йодлем стала хітом на YouTube»
"Валлійська фестиваль любителів співу йодлем відбувся в минулі вихідні, і рекламний ролик розроблявся в підтримку заходу, повідомляє Werbewoche. Ідея творців відео була дуже п..."

У рубриці: Новини