Prada створила скріпку вартістю 185 $

7-1-2017

Prada створила скріпку вартістю 185 $ aaaddb59f7300149d241b77f546c3e8b
Користувачі неоднозначно відреагували на аксесуар, розгорнувши бурхливе обговорення в соціальних мережах. Деякі дорікають модний дім в тому, що у дизайнерів закінчилася фантазія. Хтось сказав, що це дурна і непотрібна дорога річ, інші ж виявили бажання мати в своїй колекції скріпку від Prada. Деякі юзери дотепно помітили, що витратять гроші на дорогий затиск, і їм нічого буде в нього складати.

Офісні працівники тут же підрахували, скільки можна купити на ці кошти звичайних скріпок. А хтось просто порадів, що живе в часи, коли канцелярська скріпка коштує величезних грошей.

Prada створила скріпку вартістю 185 $ 4553cca2ff84536e5d295cfe329ce650
За матеріалами http://www.sostav.ru

Читай також:

Швейцарська реклама з пісенькою йодлем стала хітом на YouTube»
"Валлійська фестиваль любителів співу йодлем відбувся в минулі вихідні, і рекламний ролик розроблявся в підтримку заходу, повідомляє Werbewoche. Ідея творців відео була дуже п..."

Джессіка Честейн стала обличчям осінньої колекції Prada»
"Джессіка Честейн стала обличчям осінньої колекції Prada. Це третя зйомка для італійського бренду. До цього актриса вже представила предосіннюю лінійку аксесуарів Parallels (&..."

Lufthansa створила величезну сходи в небо мюнхенському аеропорту»
"Конструкція зовнішньої реклами складається з величезного суперсайта площею 2100 квадратних метрів і займає майже всю східну стіну терміналу, куди піднімається червона смуга у..."

Adidas випустили лімітовану серію кросівок з фільму «Підводна життя»»
"Особливі шанувальники і раніше могли придбати розфарбовану вручну версію, але цей реліз зроблений офіційно брендом в ексклюзивній коробці...."

У рубриці: Новини