Бренд Pepsi змінить сучасну українську музику

7-1-2017

Бренд Pepsi змінить сучасну українську музику 6217c92ee497b05b841a3634ef44abdd

Ця подія стала початком спільної роботи і колаборації сміливих українських музикантів. FUZZ – це виклик створювати принципово новий саунд. Першим, хто наважився прийняти виклик міжнародного бренду, став Дмитро Шуров, лідер проекту Ріапобой. Разом з музичним продюсером Morphom він представив перший FUZZ під назвою «НА ВЕРШИНІ». Протягом наступних чотирьох місяців виклик по черзі братимуть відомі українські музиканти. За сприяння Morphom вони будуть створювати драйвові FUZZ-треки – ремікси на відомі хіти і абсолютно нові композиції, які стануть важливою подією в українській музиці.

«Цей проект багато значить, – прокоментував презентацію саунд-продюсер Роман Черенов, відомий слухачам як Morphom. – Він важливий не тільки для мене особисто, але й для мого саунду. FUZZ внесе різноманітність в українську музику, вдихне в неї драйв і новизну». Саунд-продюсер неодноразово підкреслював, що проект в першу чергу про звук, а не про маркетинг і шоу-бізнес. Його мета – не продати щось споживачам, але порадувати слухачів свіжим звучанням.

Кожен музикант створює для своїх шанувальників особливий FUZZ. «Для Ріапобой пісня «На вершині» – перша колаборація з саунд-продюсером танцювальної музики і захоплюючий експеримент. Звичайно, ніщо не замінить мені звук живого піаніно, але я щасливий, що ми з Ромою змогли довіритися один одному і разом створити в результаті розривною стадіонний трек, який стане чимось новим в українській музиці. Сподіваюся, люди переживуть багато карколомних миттєвостей під цю пісню», – поділився враженнями Дмитро Шуров, лідер гурту Ріапобой.

FUZZ подарує меломанам цілком нові композиції і нові аранжування відомих хітів. FUZZ-треки будуть звучати на радіостанціях країни все літо. Бренд Pepsi охоче підтримав музикантів, адже драйвовий саунд і пов’язаний з ним пошук яскравих моментів – частина філософії бренду. У жовтні 2017 року, після завершення проекту, за підтримки бренду відбудеться великий FUZZ-концерт. Відслідковувати новини проекту, а також почути перший FUZZ-трек можна тут: http://fuzz.pepsi.ua/.

За матеріалами прес-релізу

Читай також:

Prada створила скріпку вартістю 185 $»
"Користувачі неоднозначно відреагували на аксесуар, розгорнувши бурхливе обговорення в соціальних мережах. Деякі дорікають модний дім в тому, що у дизайнерів закінчилася фанта..."

Швейцарська реклама з пісенькою йодлем стала хітом на YouTube»
"Валлійська фестиваль любителів співу йодлем відбувся в минулі вихідні, і рекламний ролик розроблявся в підтримку заходу, повідомляє Werbewoche. Ідея творців відео була дуже п..."

Джессіка Честейн стала обличчям осінньої колекції Prada»
"Джессіка Честейн стала обличчям осінньої колекції Prada. Це третя зйомка для італійського бренду. До цього актриса вже представила предосіннюю лінійку аксесуарів Parallels (&..."

Lufthansa створила величезну сходи в небо мюнхенському аеропорту»
"Конструкція зовнішньої реклами складається з величезного суперсайта площею 2100 квадратних метрів і займає майже всю східну стіну терміналу, куди піднімається червона смуга у..."

У рубриці: Новини