Ogilvy Africa завели носорогові акаунт у Tinder

5-28-2017

Ogilvy Africa завели носорогові акаунт у Tinder cfb34a488897ceaa663c3c60dd9c570c
Носоріг Судан — в усіх відношеннях дуже завидний наречений. У його розпорядженні мальовничі великі володіння, власна охорона і безліч шанувальників по всьому світу. Однак, знайти любов йому дуже непросто, хоча він останній самець північного білого носорога і від успіху його любовних пригод залежить майбутнє виду. Ogilvy Africa завели Судану акаунт у Tinder, щоб усі могли оцінити його мужній вигляд і заодно зробити пожертву у фонд, який займається дослідженнями репродукції тварин в таких умовах. Щоб зробити донацію, треба просто свайпнуть красеня.

Читай також:

Microsoft підкуповує користувачів Google, щоб вони переходили на Bing»
"Виробник програмного забезпечення мотивує користувачів перейти на пошуковик Bing, нараховуючи їм бали за пошукові запити на своїй платформі, які потім можна обміняти на музик..."

Мережа гіпермаркетів випустила перші шпалери, які розповідають казки»
"Одна з найбільших у Європі мереж гіпермаркетів з продажу товарів для будинку, дачі та ремонту дозволила стін в дитячій заговорити. Бренд постійно дивує креативними ідеями і н..."

Хто король? Реклама Burger King розсердила бельгійську монархію»
"Спроба мережі фаст-фуду заявити свої права на престол розлютила бельгійську королівську сім’ю. Бренд запустив голосування на whoistheking.be і запропонував користувачам..."

IKEA перетворила FRAKTA в продукт з нескінченними можливостями»
"Ідея виникла після того, як користувачі заповнили інтернет власними дизайнами продуктів з синьою сумки, натхненні luxury сумкою Balenciaga. Шведський ритейлер об’єднавс..."

У рубриці: Новини