Microsoft підкуповує користувачів Google, щоб вони переходили на Bing

5-28-2017

Виробник програмного забезпечення мотивує користувачів перейти на пошуковик Bing, нараховуючи їм бали за пошукові запити на своїй платформі, які потім можна обміняти на музику або фільми. Ініціатива вже була запущена в США в минулому році, а тепер дійшла і до Великобританії. Будь-який бажаючий зробити перехід повинен залогуватися за допомогою облікового запису Microsoft і потім обміняти бали за пошукові запити на товари в Microsoft Store. Microsoft все складніше відвойовувати позиції у Google, чиє проникнення на ринку склало 85.74%. Для порівняння, Bing належить 10.07%, а Yahoo лише 3.16%. Бонусна програма в наступні тижні запуститься у Франції, Німеччині та Канаді. Нагадаємо, в минулому році Bing представив нове лого, змінивши і кольору з жовтого на зелений, щоб оживити свою пропозицію.

Microsoft підкуповує користувачів Google, щоб вони переходили на Bing 2414c9ef41991d4a13e31b3d4ae516bb

Читай також:

Мережа гіпермаркетів випустила перші шпалери, які розповідають казки»
"Одна з найбільших у Європі мереж гіпермаркетів з продажу товарів для будинку, дачі та ремонту дозволила стін в дитячій заговорити. Бренд постійно дивує креативними ідеями і н..."

Хто король? Реклама Burger King розсердила бельгійську монархію»
"Спроба мережі фаст-фуду заявити свої права на престол розлютила бельгійську королівську сім’ю. Бренд запустив голосування на whoistheking.be і запропонував користувачам..."

IKEA перетворила FRAKTA в продукт з нескінченними можливостями»
"Ідея виникла після того, як користувачі заповнили інтернет власними дизайнами продуктів з синьою сумки, натхненні luxury сумкою Balenciaga. Шведський ритейлер об’єднавс..."

PR-фахівці назвали важливі для галузі тренди і навички»
"PR-фахівці відзначають, що сторітеллінг і «слухання» в соціальних мережах – ті тренди, які вплинуть на майбутнє цієї сфери, зазначає нещодавнє & nbsp; дослідження ..."

У рубриці: Новини