Хто король? Реклама Burger King розсердила бельгійську монархію

5-27-2017

Спроба мережі фаст-фуду заявити свої права на престол розлютила бельгійську королівську сім’ю. Бренд запустив голосування на whoistheking.be і запропонував користувачам вибрати «короля», порівнявши монарха Бельгії і власну емблему. Ті, хто обирали короля Філіпа, отримували повідомлення: «Ви впевнені? Він не буде готувати вам фрі». Королівська сім’я зазначила, що Burger King не отримував їх дозволу на використання зображення мультяшного короля. «Ми не схвалюємо цей підхід, – зазначив представник сім’ї BBC. – Ми не дали своєї згоди, так як образ використовується для комерційних цілей». Система голосування представлена також з гумором. Тих, хто обирав бельгійського короля, двічі запитували, чи впевнені вони у своєму виборі. У перший раз опція «так» зменшувалася в розмірі, а в другий раз тікала від користувача. Виробник бургерів запустив голосування в рамках промо відкриття першого ресторану в Бельгії, яке планується на кінець червня.

Хто король? Реклама Burger King розсердила бельгійську монархію 2ba5d82fd40efe38ddd878265d9dba51

Читай також:

IKEA перетворила FRAKTA в продукт з нескінченними можливостями»
"Ідея виникла після того, як користувачі заповнили інтернет власними дизайнами продуктів з синьою сумки, натхненні luxury сумкою Balenciaga. Шведський ритейлер об’єднавс..."

PR-фахівці назвали важливі для галузі тренди і навички»
"PR-фахівці відзначають, що сторітеллінг і «слухання» в соціальних мережах – ті тренди, які вплинуть на майбутнє цієї сфери, зазначає нещодавнє & nbsp; дослідження ..."

Креативщики підібрали музику на всі випадки життя»
"Британське агентство Above & Beyond реалізувало нову рекламну кампанію для музичного сервісу Amazon Music Unlimited. Креативщики вирішили довести, що з 40 мільйонів пісен..."

Кевін Костнер в рекламі швидкісних поїздів TGV»
"Поїзди французьких залізниць SNCF стали їздити ще швидше. Тепер потяг TGV подолає відстань від Парижа до Бордо не за 3 години 15 хвилин, а всього за 2 години 4 хвилини. Але в..."

У рубриці: Новини