Ідеал

11-18-2018

Ідеал ba50a080357a0585236436dc7bac23bdДосягнення ідеалу – досягнення найвищої точки, створення найкращого втілення. Це неперевершений результат, зоряний час будь-якого творця. Ідеал – це програма. А також книга Маріо Прикена, яку ви маєте можливість прочитати і яка може стати вашим “творчим тренером”. Ця книга розкриє вам секрети успішної маркетингової комунікації і підкаже, як взяти потрібну висоту. “Ідеал” задасть вам безліч провокаційних питань і стане джерелом імпульсу для досягнення рекордних результатів, навівши як приклад 230 найбільш успішних проектів з усього світу.

Читай також:

Бізнес з нуля. Метод Lean Startup для швидкого тестування ідей та вибору бізнес-моделі»
"Ми звикли вважати, що процеси і менеджмент – це щось нудне і нудне, а стартапи – динамічний і захоплюючий, де немає місця ніяким правилам. Однак вірно якраз проти..."

Експрес-маркетинг. Швидко, конкретно, прибутково»
"У маркетингу існує чимало інструментів, результат від застосування яких можна отримати швидко: за місяць, тиждень і навіть за кілька днів. Саме такі інструменти зібрав в одні..."

Про стратегії, маркетингу та консалтингу. Цікаво – для уважних!»
"Побудована на основі більш ніж двадцятирічного авторського досвіду ведення семінарів зі стратегії та маркетингу, кліентооріентаціі і мистецтву переговорів, ця книга багатогра..."

Страх в рекламі. Як спонукати клієнтів до покупки»
"Отже, про що ця книга – Страх в рекламі. Як спонукати клієнтів до покупки (рос. Страх в рекламе. Как побудить клиентов к покупке). Аргументація вашої реклами може бути ..."

У рубриці: Книги