Швейцарська реклама з пісенькою йодлем стала хітом на YouTube

6-30-2017

Швейцарська реклама з пісенькою йодлем стала хітом на YouTube 4f057a7a4a13ca99b75d7e4f09a70884

Валлійська фестиваль любителів співу йодлем відбувся в минулі вихідні, і рекламний ролик розроблявся в підтримку заходу, повідомляє Werbewoche. Ідея творців відео була дуже проста – вони взяли за основу хіт діджея Antoine «Ma ch?rie» і опрацювали його, перетворивши на йодль-версію.

Результати стали несподіваними як для організаторів фестивалю, так і для рекламістів – без усякої підтримки ролик набрав на YouTube більше мільйона переглядів, і був згаданий у багатьох ЗМІ.

Реклама була створена агентством Contexta у співпраці з Valais/Wallis Promotion.

За матеріалами https://adindex.ru/

Читай також:

Джессіка Честейн стала обличчям осінньої колекції Prada»
"Джессіка Честейн стала обличчям осінньої колекції Prada. Це третя зйомка для італійського бренду. До цього актриса вже представила предосіннюю лінійку аксесуарів Parallels (&..."

Lufthansa створила величезну сходи в небо мюнхенському аеропорту»
"Конструкція зовнішньої реклами складається з величезного суперсайта площею 2100 квадратних метрів і займає майже всю східну стіну терміналу, куди піднімається червона смуга у..."

Adidas випустили лімітовану серію кросівок з фільму «Підводна життя»»
"Особливі шанувальники і раніше могли придбати розфарбовану вручну версію, але цей реліз зроблений офіційно брендом в ексклюзивній коробці...."

Японці вбудували дезодорант в вішалку»
"Мова йде про спеціальних вішалах з вбудованою системою дезодорування. За словами виробників, вона допоможе позбутися запаху поту, тютюну або їжі. Щоб почистити пальто, куртку..."

У рубриці: Новини