Думай по-крупному і не гальмуй!

7-2-2017

Думай по крупному і не гальмуй! 2ae3d3548478624c06b422b40dbc8972

У своїй новій книзі великий бізнесмен і провокатор Дональд Трамп блискуче розвінчує ілюзії, пов’язані зі світом бізнесу. За Трампу, багатим і знаменитим може стати далеко не кожен. Успіх і багатство дістаються сильним, а ілюзії і сумніви – доля лузерів.

Девіз Дональда Трампа у житті і бізнесі – пристрасть, здорова злість, реальний погляд на світ і творчий підхід до вирішення будь-якої задачі. Життя – це жорстка сутичка, і якщо ви хочете вийти з неї переможцем, забудьте слово “ні”, вчіться працювати кулаками, відповідати ударом на удар, ніколи не здаватися і прораховувати кожен свій крок. Тільки так можна досягти великих цілей, а інших і ставити не варто!

Ціна успіху висока, і якщо ви відчуваєте, що готові платити, ця книга – для вас!

Читай також:

Дрібні ставки. Велику ідею не можна вигадати, але можна відкрити»
"Книга “Дрібні ставки” Пітера Сімса – плід серйозних досліджень. Він провів більше двохсот інтерв’ю з видатними інноваторами у різних областях – від психолог..."

Стів Джобс, частина 2»
"В основу книги Уолтер Айзексон “Стів Джобс” бесіди з самим Стівом Джобсом, а також з його родичами, друзями, ворогами, суперниками і колегами. Джобс ніяк не контр..."

Стів Джобс»
"В основу цієї біографії бесіди із самим Стівом Джобсом, а також з його родичами, друзями, ворогами, суперниками і колегами. Джобс ніяк не контролював автора. Він відверто від..."

Мистецтво презентації. Основні правила і практичні рекомендації»
"У даній книзі зібраний і систематизований матеріал за поданням інформації при створенні та проведенні презентацій. В ній визначено поняття “презентація”, розгляну..."

У рубриці: Книги