Дрібні ставки. Велику ідею не можна вигадати, але можна відкрити

7-1-2017

Дрібні ставки. Велику ідею не можна вигадати, але можна відкрити b535a24e98cedd55378532075b8ff639

Книга “Дрібні ставки” Пітера Сімса – плід серйозних досліджень. Він провів більше двохсот інтерв’ю з видатними інноваторами у різних областях – від психології креативних блоків до сфери дизайн-мислення в серці Кремнієвої долини.

Сімс з’ясував, що досягти значних результатів можна, застосувавши стратегію пілотних проектів. Не треба намагатися “обійняти неосяжне”. Замість масштабних “марш-кидків” проводите невеликі експерименти і перевіряйте, як вони працюють. Робіть дрібні ставки, замість того щоб грати ва-банк!

Написано жваво і цікаво. Перша книга про методологію роботи з пілотними проектами в бізнесі.

Читай також:

Стів Джобс, частина 2»
"В основу книги Уолтер Айзексон “Стів Джобс” бесіди з самим Стівом Джобсом, а також з його родичами, друзями, ворогами, суперниками і колегами. Джобс ніяк не контр..."

Стів Джобс»
"В основу цієї біографії бесіди із самим Стівом Джобсом, а також з його родичами, друзями, ворогами, суперниками і колегами. Джобс ніяк не контролював автора. Він відверто від..."

Мистецтво презентації. Основні правила і практичні рекомендації»
"У даній книзі зібраний і систематизований матеріал за поданням інформації при створенні та проведенні презентацій. В ній визначено поняття “презентація”, розгляну..."

Соціальна мережа: як засновник Facebook заробив $ 4 мільярди і придбав 500 мільйонів друзів»
"Марк Цукерберг заснував соціальну мережу Facebook у 19 років, будучи ще студентом Гарварду. Зараз, 25, він наймолодший у світі мільярдер, не рахуючи спадкоємців великих стані..."

У рубриці: Книги