«Зв’язки» Дональда Трампа з Росією висміяли в рекламі горілки Smirnoff

6-14-2017

«Звязки» Дональда Трампа з Росією висміяли в рекламі горілки Smirnoff fdc74fe6f456f0cb17955b84159a399b
Як повідомляє видання The Daily Telegraph, на рекламних плакатах бренд натякнув, що на відміну від глави білого дому, він має намір «зізнатися про зв’язки з РФ під присягою».

Варто нагадати, що бренд Smirnoff був заснований у 20-му столітті на території Російської Імперії Петром Смирновим і був спиртоводочным підприємством. В результаті подій 1917-го він покинув країну разом з родиною. На даний момент бренд є власністю виробника спиртних напоїв Diageo. ЗМІ вважають, що рекламна кампанія бренду насміхається над нинішнім американським президентом і його штабом. Більш того, в соціальних мережах рекламні ролики Smirnoff припали до душі багатьом інтернет-користувачам.

Читай також:

“Криниця” випустила пиво для теплій компанії»
"Це пиво легке і освіжаюче, німецьке і водночас близьке кожній людині, де б він не жив. Дегустатори назвали його по-справжньому душевним, здатним зібрати людей разом, стати ду..."

У Telegram з’явились репродукції художніх робіт і фото з героями світу ПЛЮСПЛЮС»
"Квадрик, Трикутя і Кружка – єдині анімаційні брендові персонажі українського телеканалу, які мають свої імена, казки, блоги і живуть у власному світі ПЛЮСПЛЮС. Наразі в набір..."

Ребрендинг мережі супермаркетів Ta-Da»
"Торгова марка «KOOP Poltava» існувала кілька років, вона являла собою два роздрібних магазини в Полтаві. Магазини (не менше 700 м?) були схожі на оптові склади. Покупцеві не ..."

Бельгійський бренд створив аромат для любителів футболу»
"В парфумі поєднуються ноти яблука, перцю, квітки апельсина і мускусу. Флакон для аромату виконаний у формі футбольного м’яча. Ціни на нього поки не названі. Бренд Dirk ..."

У рубриці: Новини