Бельгійський бренд створив аромат для любителів футболу

6-13-2017

Бельгійський бренд створив аромат для любителів футболу e38ded504671640c5ea8622932f53096
В парфумі поєднуються ноти яблука, перцю, квітки апельсина і мускусу. Флакон для аромату виконаний у формі футбольного м’яча. Ціни на нього поки не названі.

Бренд Dirk Bikkembergs заснований бельгійським модельєром Дірком Биккембергсом. Він входив у так звану «антверпенскую шістку» поряд з такими модельєрами як Вальтер ван Бейрендонк (Walter Van Beirendonck), Анн Демельмейстер (Ann Demeulemeester), Дріс ван Нотен (Dries van Noten), Дірк ван Саен (Dirk Van Saene) і Марина Йі (Marina Yee).

Широку популярність вони отримали в середині 1980-х років після показу своїх колекцій на тижні моди в Лондоні.

Читай також:

Алессандра Амбросіо в зухвалій рекламі ювелірних прикрас»
"Численні прикраси з масивними дорогоцінним камінням, натхненні арабської та циганської культурою, Амбросіо носить на голе тіло, прикриваючи груди білими підтяжками, легким жа..."

Delta створила стіну для селфі, щоб допомогти одиначкам знайти пару в Tinder»
"Компанія Delta Air Lines представила мурал у Брукліні в якості жартівливого помічника для побачень. Стіни дозволяють перехожим зробити яскраве фото для свого профілю в додатк..."

Діджитал-кампанія проти паління»
"Залежність від паління спричиняє задишку? У такому разі Вас скоріше знайде у шафі ревнивий чоловік, або ж Вам важче буде заховатися від поліції під час пограбування. Tabex, з..."

Усміхнена упаковка для бобів Minnamame»
"Беручи до уваги країну призначення бренда, студія Yindee Design розробила дизайн упаковки в японському мінімалістичному стилі. Бренд Minnamame перекладається як «всі їдять ед..."

У рубриці: Новини