Японці вбудували дезодорант в вішалку

6-30-2017

Японці вбудували дезодорант в вішалку 4992d402749a61dc926b8a6dd9e308c2
Мова йде про спеціальних вішалах з вбудованою системою дезодорування. За словами виробників, вона допоможе позбутися запаху поту, тютюну або їжі.

Щоб почистити пальто, куртку або піджак, їх треба повісити на вішалку, а потім вибрати і активувати один з двох режимів очищення: короткий або довгий. Гаджети працюють на акумуляторах і виконані в чорному кольорі.

Поки такі вішалки будуть представлені тільки на японському ринку за ціною 180 доларів. У продажу вони з’являться восени. Про розширення виробництва представники компанії поки нічого не повідомляли.
Японці вбудували дезодорант в вішалку 7fde01c68773a79bdc8f65c247a33e3b

Читай також:

Компанія Google взялася за рекламу у віртуальній реальності»
"Advr – це експеримент, покликаний з’ясувати, як відеореклама могла б працювати у віртуальній реальності. Фахівці проекту створили кубоподобный формат, який дозволить за..."

У кожного свій шлях»
"Мережа АЗС UPG: За кожним бізнесом стоїть його душа. Без душі, без філософії не вдасться побудувати щось по-справжньому велике. У цьому відео ми розкриваємо свою душу. Вона &..."

Танцюрист-трансгендер в новій рекламі Nike»
"В підтримку колекції #BeTrue (“Будь справжнім”) бальний танцюрист викладає па з танцю Vogue. Споконвічно придумані гарлемскими трансгендерами в 1960-х, рухи стали..."

Катрін Деньов стала обличчям Louis Vuitton»
"Креативний директор Louis Vuitton Ніколя Жескьер опублікував у своєму инстаграме новий рекламний знімок. На фото — 73-річна Катрін Деньов в обіймах молодого французького акто..."

У рубриці: Новини