Танцюрист-трансгендер в новій рекламі Nike

6-29-2017

Танцюрист трансгендер в новій рекламі Nike 6dcb2f613841837e6c302bda6b460527
В підтримку колекції #BeTrue (“Будь справжнім”) бальний танцюрист викладає па з танцю Vogue. Споконвічно придумані гарлемскими трансгендерами в 1960-х, рухи стали мейнстрімом завдяки Мадонні і її кліпу на однойменну пісню в 1990-х.

Ролик став частиною масштабної кампанії #Equality (“Рівність”), в якій вже встигли побувати моделями спортсменки в хіджабах.

За матеріалами http://www.buro247.ua/

Читай також:

Катрін Деньов стала обличчям Louis Vuitton»
"Креативний директор Louis Vuitton Ніколя Жескьер опублікував у своєму инстаграме новий рекламний знімок. На фото — 73-річна Катрін Деньов в обіймах молодого французького акто..."

Пляж в автобусі та вейкбордист на дорозі у фантазії Serviceplan Ukraine»
"Сучасне життя неможливо уявити без соціальних мереж. Це джерело найактуальніших новин і нескінченного спілкування, місце, де завжди можна поділитися тим, що хвилює, і розділи..."

Tabasco створили “чарівну” кредитну карту для Альфа-Банку Україна»
"Взяли клієнта, кредитую карту, режисера і знімальний майданчик. Всього по одному. Ретельно змішали і, слідуючи інструкціям креативної групи, отримали суміш з можливостей. Діл..."

Пихатий кіт Альберт став героєм реклами Honda»
"Кіт Альберт відомий в інтернеті як «Пихатий», і є справжньою зіркою соцмереж. На його сторінки в Instagram і Facebook підписано сотні тисяч людей. Альберта назвали в честь Ей..."

У рубриці: Новини