Катрін Деньов стала обличчям Louis Vuitton

6-29-2017

Катрін Деньов стала обличчям Louis Vuitton bf958a53c4accda3efd5e38d843c593b
Креативний директор Louis Vuitton Ніколя Жескьер опублікував у своєму инстаграме новий рекламний знімок. На фото — 73-річна Катрін Деньов в обіймах молодого французького актора Кевіна Мішеля. Публікація вже зібрала десятки захоплених відгуків користувачів і тисячі лайків.

Catherine Deneuve and @kevinmischel starring in the new @louisvuitton campaign shot by @bruce_weber #lvseries7

Публікація від ???? (@nicolasghesquiere) Чер 25 2017 о 9:59 PDT

Автор знімка — Брюс Вебер, який вже не перший раз співпрацює з французьким модним будинком.

Для Деньов це не перша співпраця з Louis Vuitton. В 2014 році, залишаючи свій пост креативного директора, Марк Джейкобс випустив масштабну рекламну кампанію, яку присвятив своїм музам, в тому числі і Катрін.

За матеріалами http://www.buro247.ua

Читай також:

Пляж в автобусі та вейкбордист на дорозі у фантазії Serviceplan Ukraine»
"Сучасне життя неможливо уявити без соціальних мереж. Це джерело найактуальніших новин і нескінченного спілкування, місце, де завжди можна поділитися тим, що хвилює, і розділи..."

Tabasco створили “чарівну” кредитну карту для Альфа-Банку Україна»
"Взяли клієнта, кредитую карту, режисера і знімальний майданчик. Всього по одному. Ретельно змішали і, слідуючи інструкціям креативної групи, отримали суміш з можливостей. Діл..."

Пихатий кіт Альберт став героєм реклами Honda»
"Кіт Альберт відомий в інтернеті як «Пихатий», і є справжньою зіркою соцмереж. На його сторінки в Instagram і Facebook підписано сотні тисяч людей. Альберта назвали в честь Ей..."

Агентство Vertigo пропонує поглянути на світ очима дитини»
"Вона спрямована на інформування споживачів про високі стандарти якості та безпеки продукції, що випускається на Одеському заводі дитячого харчування. В основі кампанії лежить..."

У рубриці: Новини