Як продати слона

6-21-2017

Як продати слона 7713a05406362eb68250e9f50632f091

Як працювати з клієнтом, щоб домогтися укладення вигідної угоди? Як перетворити клієнта з байдужого спостерігача у щасливого власника товару?

Спілкування з клієнтом – це процес, ефективне управління яким призводить менеджера по збуту до досягнення поставлених цілей. Щасливими продавцями не народжуються, ними стають! Нове видання книги бізнес-тренера Асі Баришевої “Як продати слона” допоможе вам оволодіти основними принципами, механізмами та техніками укладення угоди. Ви дізнаєтеся, як вибрати вірну тактику спілкування з клієнтом на кожному етапі укладення правочину, і навчитеся продавати “слона” з максимальною вигодою для вас!

Книга призначена для професіоналів, що працюють у сфері збуту: менеджерів з продажу, торгових агентів, продавців-консультантів.

Читай також:

Генератор нових клієнтів. 99 способів масового залучення покупців»
"Як знайти нових клієнтів? Це питання, мабуть, самий важливий для будь-якого бізнесу, тому що якщо у компанії недостатньо споживачів, то все інше вже не так суттєво. І навпаки..."

Бізнес в стилі фанк. Капітал танцює під дудку таланту»
"Книга “Бізнес в стилі фанк. Капітал танцює під дудку таланту” К’єлла Нордстрема і Йонаса Ріддерстрале – це маніфест нового світу бізнесу. Забути все, що бул..."

PR-захист бізнесу в корпоративних війнах: Практикум переможця»
"У книзі розглядаються основні ризики для інтересів і репутації бізнесу з боку різного роду “корпоративних хижаків”. Автор пропонує методи дослідження та прогнозув..."

80 способів підвищити конверсію сайту»
"Конверсія – це відношення кількості користувачів, які здійснили певні дії на сайті, до загальної кількості відвідувачів сайту. Який рівень конверсії вашого сайту зараз? 5 %? ..."

У рубриці: Книги