Бізнес в стилі фанк. Капітал танцює під дудку таланту

6-21-2017

Бізнес в стилі фанк. Капітал танцює під дудку таланту acb0b1c3ecc31db90bd18defda531b8b

Книга “Бізнес в стилі фанк. Капітал танцює під дудку таланту” К’єлла Нордстрема і Йонаса Ріддерстрале – це маніфест нового світу бізнесу. Забути все, що було раніше, – в цьому полягає майбутнє організацій та лідерів. Ми всі приречені на свободу. Ми не можемо делегувати політикам і начальникам розуміння рушійних сил завтрашнього суспільства. Фанки-майбутнє вже тут, і тепер все залежить тільки від тебе.

“Бізнес в стилі фанк” – настільна книга для тих, хто намагається освоїти мову і рецепти Нової економіки.

Читай також:

PR-захист бізнесу в корпоративних війнах: Практикум переможця»
"У книзі розглядаються основні ризики для інтересів і репутації бізнесу з боку різного роду “корпоративних хижаків”. Автор пропонує методи дослідження та прогнозув..."

80 способів підвищити конверсію сайту»
"Конверсія – це відношення кількості користувачів, які здійснили певні дії на сайті, до загальної кількості відвідувачів сайту. Який рівень конверсії вашого сайту зараз? 5 %? ..."

Фіолетова корова. Зробіть свій бізнес видатним!»
"У цій аудіокнизі Сет Годін, американський гуру маркетингу, поділиться з вами своєю запальною ідеєю Фіолетової корови. Чому фіолетовою? Тому що повсякденність – це нудно і нец..."

Управління продажами»
"Потрібно збільшити продажі? Шукайте рішення у книзі “Управління продажами” – безсумнівно, найкращою інструментальної книзі про організацію продажів. У ній є все: ..."

У рубриці: Книги