80 способів підвищити конверсію сайту

6-20-2017

80 способів підвищити конверсію сайту ffb2955546d68d16551f53543a9b5ae1

Конверсія – це відношення кількості користувачів, які здійснили певні дії на сайті, до загальної кількості відвідувачів сайту. Який рівень конверсії вашого сайту зараз? 5 %? 10 %? Не знаєте? Рівень конверсії в 10 % означає, що дев’ять з десяти відвідувачів вашого сайту йдуть з порожніми руками. А ви легко можете змінити ситуацію на краще, збільшивши конверсію мінімум в три рази. Хочете дізнатися як? Ця книга про те, як залучити в сотні разів більше клієнтів, не витративши на це ні копійки. Буквально на кожній сторінці представлений і детально розібраний приклад того, як можна збільшувати потік відвідувачів і покупців. Автор одного з найбільш популярних блогів, інтернет-маркетингу (http://blog.dimok.ru/) показує 80 способів підвищення конверсії сайту. Не лякайтеся цього списку – якщо б ви зробили все, що в ньому зазначено, ви, швидше за все, були б кращим маркетологом в світі. У реальності навіть одного з цих 80 методів може бути достатньо, щоб потроїти рівень вашої конверсії. Найважливіше – це почати щось робити. Прямо зараз!

Читай також:

Фіолетова корова. Зробіть свій бізнес видатним!»
"У цій аудіокнизі Сет Годін, американський гуру маркетингу, поділиться з вами своєю запальною ідеєю Фіолетової корови. Чому фіолетовою? Тому що повсякденність – це нудно і нец..."

Управління продажами»
"Потрібно збільшити продажі? Шукайте рішення у книзі “Управління продажами” – безсумнівно, найкращою інструментальної книзі про організацію продажів. У ній є все: ..."

Ідеальний пітч. Революційний метод укладання великих угод»
"Автор стверджує, що ідеальний пітч (презентація якої-небудь ідеї зазвичай з метою отримання фінансування) – зовсім не мистецтво, а скоріше наука. Використовуючи результати но..."

E-mail маркетинг. Вичерпне керівництво»
"Електронні розсилки як маркетинговий інструмент мають свої особливості: зазвичай широке охоплення, але не завжди високий відгук: часто їх навіть не читають. Що можна зробити,..."

У рубриці: Книги