Волонтери створили програму-будильник, який буде збирати гроші для АТО

5-15-2017

Волонтери створили програму будильник, який буде збирати гроші для АТО d8d865d70563e545ffc8eeb124860e36

Рінгтоном благодійного будильника стала пісня «Колискова», слова якої написав Сергій Жадан, а виконали група «Лінія Маннергейма» і Саша Кольцова.

Як зазначив засновник фонду «Повернися живим» Віталій Дейнега, на четвертому році війни суспільство починає забувати, завдяки кому лінія зіткнення проходить порівняно далеко від столиці.

«Достукатися до людей можна лише за допомогою мистецтва і креативу. Додаток — це креатив. А пісня, яка буде рингтоном, — мистецтво. Сама по собі пісня дуже гарна. Сергій — геніальний поет. У Саші дуже приємний і чуттєвий вокал. Для мене велика честь зробити що-то з ними разом», – каже волонтер.

Розробники акцентують увагу на тому, що кожен користувач програми буде самостійно визначати, яка сума коштів буде списуватися з його рахунку за кожну «зайву» хвилину сну.

«Кошти будуть списуватися з банківської картки, яку можна прив’язати до додатка. Зашифровані дані карти будуть надійно захищені технологіями Visa і Mastercard у відповідності з найсуворішим сертифікатом безпеки PCI DSS Level 1», – зазначають розробники.

За словами автора «Колискової» Сергія Жадана, специфіка проекту полягала в тому, що музикантам слід було створити «антибудильниковую» пісню, яка б не будила, а заколисувала.

«Логіка проста: чим більше людина буде спати, тим більше допомоги отримає армія. Ми звернулися до Саші Кольцової, запросили в проект, вона погодилася, і ми записали пісню. Саша і Олег Каданов з «Лінії Маннергейма» розбили її на два голоси. Записали пісню у Харкові», – пояснює поет.

Музиканти, які приєдналися до проекту, кажуть, що зробили це з радістю, так як вважають підтримку армії дуже важливою справою.

«Я рада, що мій голос допоможе захистити життя і здоров’я наших військових. Так вийшло, що волонтери вже не перший рік беруть на себе вирішення найбільш актуальних проблем військовослужбовців, захищаючи їх не тільки від поранень, але і від наслідків корупції і злодійства в самій армії. Допомагаючи фонду «Повернися живим», я впевнена, що зібрані кошти будуть витрачені за призначенням», – говорить Саша Кольцова.

Артем Карелін, автор ідеї програми, говорить, що мета його створення – позбавити від незручностей тих, хто хоче допомогти армії.

«Тепер не потрібно відкладати гроші або шукати банкомат, щоб відправити гроші волонтерам. Не треба навіть шукати номер картки фонду, щоб перевести кошти. Це новий крок в справі благодійності. Так зробіть його! Встановіть програму і почніть платити за свій мирний сон!», – закликає він.

За матеріалами прес-релізу

Читай також:

Чоловік зробив собі татуювання з расистськими образам»
"Акцію провело паризьке підрозділ агентства Leo Burnett разом з анти-расистською організацією Le Conseil Representatif des Associations Noires (Le CRAN). В минулому році, в са..."

Тексти для реклами Toyota Mirai написав штучний інтелект»
"Вирішивши просувати цю модель серед вчених і любителів нових технологій, Toyota також довірили створення кастомізованих роликів штучного інтелекту IBM Watson, який після кіль..."

Бразильська реклама про дорослих дітей, що не вміють жити самостійно»
"Найбільший в Бразилії портал нерухомості Zap звернувся до батьків, чиї діти належать до так званого покоління «Кенгуру» – тобто не пристосовані до самостійного життя і ..."

Віртуальний друг для дітей, чиї батьки на війні»
"Агентство WeBelievers проектує для соціальної організації Vidax Center віртуального друга на основі штучного інтелекту, який буде допомагати таким дітям і походити на цього ч..."

У рубриці: Новини