Віртуальний друг для дітей, чиї батьки на війні

5-4-2017

Віртуальний друг для дітей, чиї батьки на війні c6b15e4d7315eb7fc7e9743e59a05390
Агентство WeBelievers проектує для соціальної організації Vidax Center віртуального друга на основі штучного інтелекту, який буде допомагати таким дітям і походити на цього члена сім’ї, так як особистість цього друга буде створюватися на основі листів, повідомлень і соціальних мереж родичів дитини. У планах співпраця з психологами та педіатрами, і розширення в доповненої реальності, і багато інших цікавих варіантів розвитку.

Читай також:

Соланж і Снуп Догг розповіли про роль джинсів levi’s 501 в сучасній культурі»
"Levi’s представила документальний фільм про те, як джинси levi’s 501 пов’язані c музичною культурою. У зйомках взяли участь Соланж Ноулз, Снуп Догг, стиліст..."

Кендалл Дженнер в яскравій рекламі нижньої білизни»
"На цей раз Кендалл стала обличчям нової колекції бренду La Perla. Автором концепції зйомки виступила креативний директор бренду Джулія Хаарт. На знімках, які вже поширилися п..."

Свідки останнього тижня до зарплати в рекламі OTP Bank»
"Ви напевно помічали таких людей. Які раптом різко змінюються: стають відлюдниками, відмовляються від звичного способу життя, немов потрапили в секту. Напевно помічали, тому щ..."

Кілька книг за Одесу»
"Прагнучи відтворити у своїх житлових будинках натуральну грецьку естетику, девелопери прийшли до мудрого рішення — що тільки oldschool’ва добротна книга понесе на собі ..."

У рубриці: Новини