Чоловік зробив собі татуювання з расистськими образам

5-15-2017

Чоловік зробив собі татуювання з расистськими образам b6f03c0aaa2cf1d996f7b3c66be31b20
Акцію провело паризьке підрозділ агентства Leo Burnett разом з анти-расистською організацією Le Conseil Representatif des Associations Noires (Le CRAN).

В минулому році, в самому розпалі передвиборчої гонки, французька анти-расистська організація Le CRAN вирішила привернути увагу до проблем расизму в країні. В рамках акції, на вулиці Парижа вийшов чоловік, покритий татуюваннями з расистськими образами.

Кампанію підготувало агентство Leo Burnett (Париж). Креативщики зібрали расистські образи для татуювань через соціальні мережі, інтерв’ю зі знаменитостями. 24 квітня чоловік, вкритий цими висловлюваннями, пройшов по велелюдним вулицями міста, закликаючи людей підтримати акцію в Твіттері, відзначаючи повідомлення хештэгом #jeffaceleracisme.

За матеріалами http://www.sostav.ru/

Читай також:

Тексти для реклами Toyota Mirai написав штучний інтелект»
"Вирішивши просувати цю модель серед вчених і любителів нових технологій, Toyota також довірили створення кастомізованих роликів штучного інтелекту IBM Watson, який після кіль..."

Бразильська реклама про дорослих дітей, що не вміють жити самостійно»
"Найбільший в Бразилії портал нерухомості Zap звернувся до батьків, чиї діти належать до так званого покоління «Кенгуру» – тобто не пристосовані до самостійного життя і ..."

Віртуальний друг для дітей, чиї батьки на війні»
"Агентство WeBelievers проектує для соціальної організації Vidax Center віртуального друга на основі штучного інтелекту, який буде допомагати таким дітям і походити на цього ч..."

Соланж і Снуп Догг розповіли про роль джинсів levi’s 501 в сучасній культурі»
"Levi’s представила документальний фільм про те, як джинси levi’s 501 пов’язані c музичною культурою. У зйомках взяли участь Соланж Ноулз, Снуп Догг, стиліст..."

У рубриці: Новини