Уоррен Баффет з’явився на упаковках Coca-Cola

5-21-2017

Уоррен Баффет зявився на упаковках Coca Cola af0b7745dfcbfdbb95dbfccd9e7b46ab
Особою нового для країни вишневого смаку напою став не спортсмен, не співак і не актор, а 86-річний американець Уоррен Баффет — найбільший і найвідоміший у світі інвестор.

Уоррен Баффет не тільки талановитий підприємець, щедрий благодійник, скромний в побуті і приємний у спілкуванні людина, але і щирий фанат вишневої Coca-Cola. Інвестор частенько з’являється на публіці з банкою улюбленого напою. Він не раз заявляв пресі, що п’є Coca-Cola кілька разів в день. При цьому Баффет багато років успішно інвестує в китайський ринок, не раз сам відвідував країну і популярний тут, як справжня рок-зірка.

— Мені зателефонував особисто Мухтар Кент (до травня 2017 року — президент і генеральний директор The Coca-Cola Company). Він розповів, що компанія збирається виводити на китайський ринок Coca-Cola Cherry і у неї є відмінна ідея по просуванню напою. Я, звичайно, очікував почути все що завгодно, але пропозиція помістити мій портрет на баночки застало мене зненацька! Зрозуміло, я погодився. І до речі, ніякої компенсації за використання мого імені і зображення контракт не передбачає.

За свої послуги інвестор не взяв ні цента. Втім, Баффет є крупнейшийм акціонером The Coca-Cola Company. Його холдинг Berkshire Hathaway контролює 9% компанії, на яких, згідно з останніми звітами, він заробив $15 млрд.

Отже, в березні на полицях китайських магазинів з’явилася Coca-Cola Cherry в баночках 0,33 л і пляшках 0,5 л. Зображення усміхненого Уоррена Баффета прикрашає баночки спеціальної серії вишневої Coca-Cola, які вже стали об’єктом бажання колекціонерів по всьому світу.
Уоррен Баффет зявився на упаковках Coca Cola 25a60a14269230ecb375b708d7db2f93
За матеріалами http://news.unipack.ru

Читай також:

Джеймс Франко став обличчям бренду Coach»
"Очікується, що парфумерна новинка з’явиться у продажу восени. «Він гарний, є трохи небезпеки, він задумливий і людина, енергійна та продуктивна», — так відгукнувся про ..."

“Щедро” оновили рецептуру і упаковку кетчупів»
"У лінійку кетчупів входять: Кетчуп «Лагідний»; «Шашличний» з ароматом чорного перцю, паприки, часнику і нотками кмину та коріандру; Кетчуп «Чілі» з гострою сумішшю перців; Ке..."

Белла Хадід стала новим обличчям Nike Cortez»
"В цьому році моделі кросівок Nike Cortez виповнюється 45 років. Вони стали першою моделлю взуття для бігу, в розробці якої брав участь співзасновник бренду Nike Білл Боуерман..."

Космічна реклама Sony Bravia»
"У новому рекламному ролику телевізорів Bravia OLED команда DDB (Берлін) запрошує у фантастичне космічну подорож. Разом з героями ролика – батьком і сином – глядачі відправляю..."

У рубриці: Новини