Космічна реклама Sony Bravia

5-20-2017

Космічна реклама Sony Bravia 62a7bfe72d4722fddb98879a89b89619
У новому рекламному ролику телевізорів Bravia OLED команда DDB (Берлін) запрошує у фантастичне космічну подорож. Разом з героями ролика – батьком і сином – глядачі відправляються дивитися схід планети Земля. Правда, виявляється, що це не планета, а зображення на екранах телевізорів.

Герої ролика, батько і син вирушають в подорож по скелястій долині. За горизонтом повільно піднімається Земля. Глядачі думають, що герої в космосі, але швидко стає ясно, що планета – просто відео на екранах телевізорів.

За матеріалами http://www.sostav.ru/

Читай також:

PROVID створили шалений чорничний світ»
"Створити шалений чорничний світ Лорда Сомерсби взялося агентство PROVID, яке совместило різні епохи, персонажів, а також сміливі і божевільні ідеї в одному ролику. Як говорит..."

Gillette продемонстрував, що папи вміють відповідати на будь-які питання»
"Gillette вирішили продемонструвати, що папи вміють відповідати на питання не гірше Siri, і запропонували кільком молодим людям потестувати siri-подібний девайс, за яким наспр..."

Syoss викрив метро в “крадіжці” краси і здоров’я волосся»
"Бренд засобів для волосся Syoss випустив рекламний ролик, в якому показав, як поїздки в метро та громадському транспорті впливають на стан волосся і зачіски пасажирів. Ролик ..."

Hermes відкривають пральню в Парижі»
"Будь-який бажаючий абсолютно безкоштовно зможе відвідати сервіс, для того щоб випрати або відновити колір чи фактуру свого хустки від Негмеѕ. У невеликому приміщенні, откраше..."

У рубриці: Новини