Джеймс Франко став обличчям бренду Coach

5-21-2017

Джеймс Франко став обличчям бренду Coach a89a8207cb8da975947dfd95d78fb305
Очікується, що парфумерна новинка з’явиться у продажу восени. «Він гарний, є трохи небезпеки, він задумливий і людина, енергійна та продуктивна», — так відгукнувся про актора представник бренду.

Джеймс Франко почав акторську кар’єру в кінці 1990-х, виконавши одну з ролей у серіалі «Чудики і чокнуті». У 2001 році він зіграв головну роль в біографічній картині «Джеймс Дін» і став лауреатом премії «Золотий глобус». Франко також знімався у фільмах «Людина-павук», «Ескадрилія “Лафайєт”», «Лавлейс». Одна з його недавніх робіт — роль у трилері «Інститут».

Читай також:

“Щедро” оновили рецептуру і упаковку кетчупів»
"У лінійку кетчупів входять: Кетчуп «Лагідний»; «Шашличний» з ароматом чорного перцю, паприки, часнику і нотками кмину та коріандру; Кетчуп «Чілі» з гострою сумішшю перців; Ке..."

Белла Хадід стала новим обличчям Nike Cortez»
"В цьому році моделі кросівок Nike Cortez виповнюється 45 років. Вони стали першою моделлю взуття для бігу, в розробці якої брав участь співзасновник бренду Nike Білл Боуерман..."

Космічна реклама Sony Bravia»
"У новому рекламному ролику телевізорів Bravia OLED команда DDB (Берлін) запрошує у фантастичне космічну подорож. Разом з героями ролика – батьком і сином – глядачі відправляю..."

PROVID створили шалений чорничний світ»
"Створити шалений чорничний світ Лорда Сомерсби взялося агентство PROVID, яке совместило різні епохи, персонажів, а також сміливі і божевільні ідеї в одному ролику. Як говорит..."

У рубриці: Новини