“Щедро” оновили рецептуру і упаковку кетчупів

5-20-2017

Щедро оновили рецептуру і упаковку кетчупів ad8b561347f07a7890eb6b2b8c3d300a
У лінійку кетчупів входять: Кетчуп «Лагідний»; «Шашличний» з ароматом чорного перцю, паприки, часнику і нотками кмину та коріандру; Кетчуп «Чілі» з гострою сумішшю перців; Кетчуп «Барбекю» з паприкою, каррі, коріандром, тмином, куркумою і мускатним горіхом.

Крім того, найпопулярніші смаки лінійки – «Шашличний» і «Ніжний» – отримали новий зручний і доступний формат упаковки. Крім звичайного дой-паки 0.3 кг, вони тепер будуть випускатися у міні-форматі – 0.2 кг.

Читай також:

Белла Хадід стала новим обличчям Nike Cortez»
"В цьому році моделі кросівок Nike Cortez виповнюється 45 років. Вони стали першою моделлю взуття для бігу, в розробці якої брав участь співзасновник бренду Nike Білл Боуерман..."

Космічна реклама Sony Bravia»
"У новому рекламному ролику телевізорів Bravia OLED команда DDB (Берлін) запрошує у фантастичне космічну подорож. Разом з героями ролика – батьком і сином – глядачі відправляю..."

PROVID створили шалений чорничний світ»
"Створити шалений чорничний світ Лорда Сомерсби взялося агентство PROVID, яке совместило різні епохи, персонажів, а також сміливі і божевільні ідеї в одному ролику. Як говорит..."

Gillette продемонстрував, що папи вміють відповідати на будь-які питання»
"Gillette вирішили продемонструвати, що папи вміють відповідати на питання не гірше Siri, і запропонували кільком молодим людям потестувати siri-подібний девайс, за яким наспр..."

У рубриці: Новини