Тюремно-поліцейська тематика в дизайні винної упаковки

5-13-2018

Тюремно поліцейська тематика в дизайні винної упаковки 396aa87ad14b40cfb28e1dada2a0c60b
Винна компанія The Prisoner перекладається як «в’язень». Вона розташована в знаменитій виноробної долині Напа в Каліфорнії. Підтримуючи тюремно-поліцейську тематику, нещодавно винороб представив новинку – The Snitch (в перекладі “інформатор”). Створений дизайн дозволить “інформатора” залишитися невпізнаним.
Тюремно поліцейська тематика в дизайні винної упаковки b451a54b9868068f65c594d3f1ed4398

Читай також:

У Лондоні розмістили зупинки, що виділяють запах їжі»
"Для цього агентство обладнало чотири лондонських зупинки з зображеннями страв, які виділяють приємні запахи готової їжі, повідомляє Campaign. Кампанія отримала назву «Smell m..."

У мережах спалахнув PR-скандал навколо відпустки Луценка»
"У Twitter користувачі обговорюють недавній відпочинок генерального прокурора України на Сейшельських островах, який, за його словами, був «без надмірностей». Саме ця фраза і ..."

BMW потролив Volkswagen за допомогою зовнішньої реклами»
"Бренди-конкуренти ніколи не втрачають можливості «вколоти» чи потролити свого конкурента. На цей раз на поле сарказму та троллінгу ступили найбільші автомобільні марки. Дилер..."

Компанія Intel показала неймовірне шоу з 1 218 дрона на відкритті Олімпіади»
"Вперше дрони Shooting Star від компанії Intel з’явилися «на сцені» на початку 2016 року, і з того часу вони набувають все більше покращень. Спочатку компанія встановила..."

У рубриці: Новини