Компанія Intel показала неймовірне шоу з 1 218 дрона на відкритті Олімпіади

2-14-2018

Компанія Intel показала неймовірне шоу з 1 218 дрона на відкритті Олімпіади 86601b489ae48524a4ffeb18e4ef132b
Вперше дрони Shooting Star від компанії Intel з’явилися «на сцені» на початку 2016 року, і з того часу вони набувають все більше покращень. Спочатку компанія встановила рекорд, одноразово запустивши в повітря 100 дронів, потім побила попередній рекорд, запустивши 500 дронів.

Тепер же Intel знову перевершила попередній рекорд, запустивши на церемонії відкриття зимових Олімпійських ігор в Пхенчхані 1 218 дронів. Пристрої були запрограмовані на формування в повітрі олімпійських кілець, сноубордистів і птицю, яка махає крилами. Компанія хотіла влаштувати світлове шоу прямо на церемонії, однак з-за вимог безпеки воно було проведено заздалегідь, ще в грудні, і транслювався у запису.

Дрони Shooting Star оснащені світлодіодами; кожен апарат важить всього 700 грамів і може літати до 20 хвилин на одному заряді акумулятора.

Читай також:

Мама Ілона Маска знялася в рекламі деніму»
"Американська марка деніму DL1961 випустила нову рекламну кампанію. У зйомках взяли участь чотири моделі: 26-річна Емілі Ратаковски, 69-річна мама Ілона Маска Мей, 33-річна Ел..."

KFC Канада обмінює біткоїни на бакет з куркою»
"Мережа фаст-фуд ресторанів пропонує канадцям бакет з куркою і фрі в обмін на криптовалюту, хоча в мережах бренд зізнається, що не розуміє, що це таке. «Ми не знаємо, що таке ..."

Netflix обдурив відвідувачів CES-2018 фейковим стендом»
"В цьому році на виставці споживчої електроніки в Лас-Вегасі відвідувачі, проходячи стенди Samsung і Sony, наштовхуються на жахливий стенд з «вирощеними в лабораторії» людьми...."

Віртуальна модель набрала півмільйона абонентів в Instagram»
"Судячи по знімках, модель Лив відвідує вечірки з друзями та виставки, засмагає на пляжі, ходить по магазинах і читає книги — словом, займається всім тим, чим може займатися б..."

У рубриці: Новини