Тенісист Новак Джокович став новим послом бренду Lacoste

5-17-2017

Тенісист Новак Джокович став новим послом бренду Lacoste c9052f179b5740b6264612052aa28896
Амбасадором бренду став знаменитий сербський тенісист, багаторазовий переможець турнірів «Великого шолома», друга ракетка світу Новак Джокович.

Бренд Lacoste спільно з Новаком створив спеціальну спортивну колекцію, що забезпечує легкість рухів при грі і не тільки. Кожне поло прикрашає підпис нового амбасадора.

Читай також:

Мультяшна мати-одиначка рекламує Університет Фенікса»
"Героїня університетського рекламного мультфільму – сучасна молода жінка. Вона самотужки виховує двох дітей і працює на заводі. Але незабаром її робоче місце забирає робот, і ..."

iPhone проти твого телефону»
"Apple випустив серію пятнадцатисекундных роликів про переваги iPhone над звичайними телефонами. У роликах використовується проста графічна метафора: фон у кожному з них розді..."

Волонтери створили програму-будильник, який буде збирати гроші для АТО»
"Рінгтоном благодійного будильника стала пісня «Колискова», слова якої написав Сергій Жадан, а виконали група «Лінія Маннергейма» і Саша Кольцова. Як зазначив засновник фонду ..."

Чоловік зробив собі татуювання з расистськими образам»
"Акцію провело паризьке підрозділ агентства Leo Burnett разом з анти-расистською організацією Le Conseil Representatif des Associations Noires (Le CRAN). В минулому році, в са..."

У рубриці: Новини