iPhone проти твого телефону

5-15-2017

iPhone проти твого телефону 890f114926ecdb94f4c2fefb10e84560
Apple випустив серію пятнадцатисекундных роликів про переваги iPhone над звичайними телефонами. У роликах використовується проста графічна метафора: фон у кожному з них розділений на дві частини – сіру і кольорову. Сіра частина показує недоліки звичайних телефонів, а кольорова – переваги iPhone.

Кожне відео розповідає про одне з переваг iPhone – наприклад, про швидкості або більш якісному звуці. Так, у ролику, присвяченому швидкості iPhone, показується людина, що біжить. На сірій половині, що символізує «звичайні телефони», він ледве рухається, а кольоровий – біжить з неймовірною швидкістю.

За матеріалами http://www.sostav.ru/

Читай також:

Волонтери створили програму-будильник, який буде збирати гроші для АТО»
"Рінгтоном благодійного будильника стала пісня «Колискова», слова якої написав Сергій Жадан, а виконали група «Лінія Маннергейма» і Саша Кольцова. Як зазначив засновник фонду ..."

Чоловік зробив собі татуювання з расистськими образам»
"Акцію провело паризьке підрозділ агентства Leo Burnett разом з анти-расистською організацією Le Conseil Representatif des Associations Noires (Le CRAN). В минулому році, в са..."

Тексти для реклами Toyota Mirai написав штучний інтелект»
"Вирішивши просувати цю модель серед вчених і любителів нових технологій, Toyota також довірили створення кастомізованих роликів штучного інтелекту IBM Watson, який після кіль..."

Бразильська реклама про дорослих дітей, що не вміють жити самостійно»
"Найбільший в Бразилії портал нерухомості Zap звернувся до батьків, чиї діти належать до так званого покоління «Кенгуру» – тобто не пристосовані до самостійного життя і ..."

У рубриці: Новини