Red Bull представив короткометражку про ходіння по стропі

7-4-2017

Red Bull представив короткометражку про ходіння по стропі 486f7b2844abf0678168c4e34a8c2c2d
Головний герой відео Террі Экомб (Terry Acomb) — один з піонерів слэклайна в Північній Америці — розповідає про те, що надихає його навчати новачків, і про сутність молодого спортивного руху. Інтерв’ю Экомба чергується яскравими кадрами з фестивалю G. G. B. Y. 2016, який щорічно збирає в «Фруктової чаші» слэклайнеров, бейсджамперів та інших екстремалів.

Слеклайн з’явився у Сполучених Штатах у 1980-х завдяки Адаму Гроссовскому і Джефу Эллингтону, які вирішили відтворити фотографію, знайдену в університетській бібліотеці. У підсумку альпіністи натягнули в лісі нейлонову стрічку і почали тренуватися ходіння по ній. Слеклайн схожий на ходіння по канату, але на відміну від нього замість мотузки використовують стропу, що має мінімальний натяг, що сильно ускладнює переміщення по ній.

Читай також:

Оголена модель представила нову форму шотландського клубу Ейр Юнайтед»
"Ініціатором такої акції стала компанія онлайн-ставок, яка вже багато сезонів фінансує команду. Спонсори впевнені, що така реклама допоможе просувати бренд Ейр Юнайтед, який п..."

Ребрендинг агентства Mainstream Communication & Consulting»
"Основний акцент зроблено на зміну внутрішньої стратегії компанії, яка відображена в новому корпоративному стилі. «Коли ми починали працювати 13 років тому, іншими були не тіл..."

Собака генерала Хау»
"Бренд Pedigree разом з нью-йоркським філією агентства BBDO випустили відео в честь Дня незалежності США, в якому розповіли зворушливу історію військового часу. Ролик став зак..."

Хто такий КД і з чим його їдять?»
"Є стереотип: креативний директор проводить робочий день на шезлонгу, запиваючи устриці Prosecco, неспішно придумуючи геніальну рекламу. Це не так. Якщо 80% робочого дня дизай..."

У рубриці: Новини