П’ять кроків від менеджера до PR-директора

6-8-2017

Пять кроків від менеджера до PR директора b0eaeadde1b5348e371feb8ee7b753ab

У книзі розповідається про те, як зробити кар’єру в бізнес-PR. Наведені в ній рекомендації підкажуть і новачкові, і досвідченому менеджеру зі зв’язків з громадськістю, які кроки він може зробити для подальшого просування в професії. Крім того, це відмінне практичний посібник для всіх, хто займається PR: з глав, присвячених порад по ремеслу, читач дізнається, як налагодити взаємодію зі ЗМІ, провести прес-конференцію, семінар, організувати випуск корпоративного видання і т. д.

Книга призначена в першу чергу тим, хто працює у сфері зв’язків з громадськістю, але представляє безперечний інтерес і для студентів, що навчаються за цією спеціальністю, а також для викладачів вузів.

Читай також:

П’ять кроків від менеджера до PR-директора (аудіокнига MP3 на CD)»
"Які складові успіху в цій сфері? Як організувати прес-конференцію? Як правильно написати прес-реліз? Що повинен знати і вміти менеджер по зв’язках з громадськістю? Мари..."

Kind Regards. Ділове листування англійською мовою»
"Цитата “Мінімум слів повинен забезпечити максимальну віддачу”. Вміння вести ділову переписку по електронній пошті англійською мовою – одна з ключових компет..."

Розбиті вікна, розбитий бізнес. Як найдрібніші деталі впливають на великі досягнення»
"Цитата “Ніколи не думайте, що ви розумніші або хитріше своїх клієнтів. Якщо ви вважаєте, що повинні донести до клієнтів суть вашого бізнесу, то, швидше за все, це вони ..."

Бізнес-копірайтинг. Як писати серйозні тексти для серйозних людей»
"Про що ця книга Книга навчить писати харизматичні тексти, що продають. Ефективний бізнес-текст не може містити “води”, бути нудним і безбарвним, громіздким, брехл..."

У рубриці: Книги