П’ять кроків від менеджера до PR-директора (аудіокнига MP3 на CD)

6-7-2017

Пять кроків від менеджера до PR директора (аудіокнига MP3 на CD) 351a3ed30b899563aec8252c75793248Які складові успіху в цій сфері? Як організувати прес-конференцію? Як правильно написати прес-реліз? Що повинен знати і вміти менеджер по зв’язках з громадськістю?
Марина Горкіна, співавтор бестселера “PR на 100%”, допоможе знайти відповіді на ці і інші питання. Її рекомендації, засновані на особистому досвіді, підкажуть і новачкові, і досвідченому менеджеру зі зв’язків з громадськістю, які кроки слід зробити для подальшого просування в професії.
Марина Горкіна займається індивідуальним консультуванням в області організаційного розвитку PR-служб компаній з різних галузей.

Читай також:

Kind Regards. Ділове листування англійською мовою»
"Цитата “Мінімум слів повинен забезпечити максимальну віддачу”. Вміння вести ділову переписку по електронній пошті англійською мовою – одна з ключових компет..."

Розбиті вікна, розбитий бізнес. Як найдрібніші деталі впливають на великі досягнення»
"Цитата “Ніколи не думайте, що ви розумніші або хитріше своїх клієнтів. Якщо ви вважаєте, що повинні донести до клієнтів суть вашого бізнесу, то, швидше за все, це вони ..."

Бізнес-копірайтинг. Як писати серйозні тексти для серйозних людей»
"Про що ця книга Книга навчить писати харизматичні тексти, що продають. Ефективний бізнес-текст не може містити “води”, бути нудним і безбарвним, громіздким, брехл..."

Репутація банку в умовах кризи. Практичний посібник»
"Ця книга присвячена аналізу іміджу комерційного банку в умовах кризи. В даний час, в умовах економічної нестабільності, репутація кредитних організацій сильно страждає у зв&#..."

У рубриці: Книги