Kind Regards. Ділове листування англійською мовою

6-7-2017

Kind Regards. Ділове листування англійською мовою 8848fa7eb7c24fd95b67e9d4827e3888Цитата
“Мінімум слів повинен забезпечити максимальну віддачу”.

Вміння вести ділову переписку по електронній пошті англійською мовою – одна з ключових компетенцій в бізнесі. Від здатності чітко, грамотно і переконливо сформулювати думку, від знання етикету ділового листування може залежати дуже багато чого.
Дон-Мішель Бод, спеціаліст з комунікацій зі світовим ім’ям, на конкретних прикладах з практики топ-менеджерів, маркетологів, фахівців з HR, юристів та багатьох інших розповідає про основи і тонкощі складання електронних листів англійською мовою. До кінця книги ви не тільки зможете написати чітко структуроване послання, але й збагатите ваш лексикон новими словами і виразами.

Після прочитання цієї книжки ви:
дізнаєтеся як складати грамотні, зрозумілі і лаконічні ділові листи англійською мовою;
отримаєте свій багаж понад 60 шаблонів листів англійською для вирішення різних питань з практики відділу маркетингу, продажів, HR, юридичного відділу і топ-керівництва;
нарешті розставити по поличках всі навички і знання, які встигли отримати на курсах англійської та ділової англійської.

Ключові поняття
Ділова переписка, іноземні мови, англійська мова, ефективність.

Читай також:

Розбиті вікна, розбитий бізнес. Як найдрібніші деталі впливають на великі досягнення»
"Цитата “Ніколи не думайте, що ви розумніші або хитріше своїх клієнтів. Якщо ви вважаєте, що повинні донести до клієнтів суть вашого бізнесу, то, швидше за все, це вони ..."

Бізнес-копірайтинг. Як писати серйозні тексти для серйозних людей»
"Про що ця книга Книга навчить писати харизматичні тексти, що продають. Ефективний бізнес-текст не може містити “води”, бути нудним і безбарвним, громіздким, брехл..."

Репутація банку в умовах кризи. Практичний посібник»
"Ця книга присвячена аналізу іміджу комерційного банку в умовах кризи. В даний час, в умовах економічної нестабільності, репутація кредитних організацій сильно страждає у зв&#..."

Товарний знак. Битва зі смислами»
"Товарний знак поєднує в собі простоту форми і багатошаровість юридичних, патентних, маркетингових, проектно-художніх, культурологічних вимог. Жодним з них не можна знехтувати..."

У рубриці: Книги