Розбиті вікна, розбитий бізнес. Як найдрібніші деталі впливають на великі досягнення

6-7-2017

Розбиті вікна, розбитий бізнес. Як найдрібніші деталі впливають на великі досягнення acacdd1a8a328701124518f5169ce0bfЦитата
“Ніколи не думайте, що ви розумніші або хитріше своїх клієнтів. Якщо ви вважаєте, що повинні донести до клієнтів суть вашого бізнесу, то, швидше за все, це вони повинні донести суть вашого бізнесу до вас”.

Майкл Лівайн

Про що книга
Про те, наскільки важливі нюанси при веденні бізнесу. Закриваючи очі на “розбите вікно”, можна довести компанію до її повного краху, коли крапля за краплею будуть накопичуватися і повторюватися з вигляду нічим не примітні, але дуже важливі регулярні події. Про те, як теорія розбитих вікон Вілсона і Келлінг, що описує проблеми в злочинному світі, легко вписується в світ бізнесу.

Чому книга гідна прочитання
Під поняття “розбитих вікон” застосовна деталь в будь-якій сфері людського життя.
З мухи дійсно може вийти слон: де і як вчасно виявити мух?
Підводна частина айсберга: сприяння і заохочення виникнення розбитих вікон.
Анархія за недогляд. Скажи “ні” першим тріщинок на склі або не дивуйся їх катастрофічних наслідків.
“Розбиті вікна” на прикладі всесвітньо відомих компаній.

Для кого ця книга
Книга буде цікава менеджерів середнього і вищого рівнів, HR-фахівцям і всім тим, хто бажає налагодити комунікацію з клієнтами.

Хто автор
Майкл Лівайн – американський письменник і експерт по зв’язках з громадськістю. Є автором численних книг по зв’язках з громадськістю.

Ключові поняття
Маркетинг; реклама, піар; менеджмент; управління персоналом; клієнтська лояльність.

Особливості оформлення книги
Тверда палітурка.

Читай також:

Бізнес-копірайтинг. Як писати серйозні тексти для серйозних людей»
"Про що ця книга Книга навчить писати харизматичні тексти, що продають. Ефективний бізнес-текст не може містити “води”, бути нудним і безбарвним, громіздким, брехл..."

Репутація банку в умовах кризи. Практичний посібник»
"Ця книга присвячена аналізу іміджу комерційного банку в умовах кризи. В даний час, в умовах економічної нестабільності, репутація кредитних організацій сильно страждає у зв&#..."

Товарний знак. Битва зі смислами»
"Товарний знак поєднує в собі простоту форми і багатошаровість юридичних, патентних, маркетингових, проектно-художніх, культурологічних вимог. Жодним з них не можна знехтувати..."

Презентація: 10 уроків»
"Книга бізнес-консультанта, к. психол. н. Сергія Ребрика є практичним керівництвом для корпоративного та індивідуального навчання ведення презентацій. Вона призначена для торг..."

У рубриці: Книги