Правила Джобса. Універсальні принципи успіху від засновника Apple

6-17-2017

Правила Джобса. Універсальні принципи успіху від засновника Apple 9b967928ca1b2401c30b8dfa45559fef

Це книга про те, як генію інновацій Стіву Джобсу вдалося стати прикладом для наслідування і об’єктом заздрості бізнесменів усього світу. Джобс входив на насичені ринки з новинкою – і перемагав. Світ без нього був би принципово іншим.

Кармін Галло, уважний спостерігач і скрупульозний дослідник виокремив сім правил Джобса для “новаторства без болю”. Слідуйте їм, щоб запалити уяву і збільшити креативність, знайти нові ідеї для зростання бізнесу та розвитку кар’єри. І, можливо, щоб змінити світ.

Книга, безсумнівно, принесе користь амбітним бізнесменам і менеджерам і буде цікава всім шанувальникам таланту Джобса і гаджетів Apple.

Читай також:

Гіпнотичні рекламні тексти: Як спокушати і переконувати клієнтів одними словами»
"Книги Джо Вітале розходяться мільйонними тиражами. Як ви думаєте, чому? Повинно бути, автор вміє переконувати людей і впливати на них, буквально зачаровуючи, гіпнотизуючи їх ..."

Кристалізація громадської думки»
"Книга Едварда Бернейса “Кристалізація громадської думки” – перша і вже стала класичною робота, присвячена PR як самостійної дисципліни. Написана в 1923 році..."

Анатомія рекламних оголошень. Як створювати тексти, що продають»
"Запропонувати хорошу ідею нелегко, але можна. Набагато важче запропонувати затребувану і своєчасну ідею. А втілити ідею в реальному житті інтелектуальної і вишуканій формі ск..."

Інфографіка. Світ, яким ви ніколи не бачили його раніше»
"Якщо вам хочеться поглянути на світ по-новому, то тепер у вас є чудова можливість зробити це. У книзі зібрані цікаві дані зі всього світу на різні теми – найдорожчі вес..."

У рубриці: Книги