Інфографіка. Світ, яким ви ніколи не бачили його раніше

6-16-2017

Інфографіка. Світ, яким ви ніколи не бачили його раніше 1e3dcd40057711ede003977e1238ff70Якщо вам хочеться поглянути на світ по-новому, то тепер у вас є чудова можливість зробити це. У книзі зібрані цікаві дані зі всього світу на різні теми – найдорожчі весілля і розлучення, популярні зачіски XX століття, імена кращих футболістів, боксерів, письменників, найкасовіші фільми про вампірів та багато інших. Об’єднує їх оригінальна подача матеріалу у вигляді стильної і модної інфографіки. Ця книга для тих, хто хоче бути в курсі подій і витрачати мінімум часу для отримання нових знань.

Читай також:

Ідеї на мільйон доларів від Брюса Бартона – засновника найбільшого світового рекламного агентства BBDO»
"У 30-х роках минулого століття ім’я Брюса Бартона – фантастично успішного рекламіста з Америки – було у всіх на слуху. Багато рекламістів сьогодення називаю..."

Злом маркетингу. Наука про те, чому ми купуємо»
"Про що ця книга У цій книзі споживче поведінка аналізується за допомогою сучасної науки про прийняття рішень. Автор розповідає про причини здійснення покупок на прикладі брен..."

PR-проектування. Від ідеї до втілення в реальність»
"Як пропіарити фірму? Як заробити позитивну репутацію фірмі? Як підвищити обсяги продажів? Як вести себе в ситуації, коли в фірмі все валиться? На всі ці та багато інших питан..."

Маркетингові комунікації та інформаційні ресурси підприємства»
"Монографія являє собою виклад базових підходів до формування системи прикладних комунікацій. Робота присвячена проблемам інформаційних ресурсів менеджменту і маркетингу підпр..."

У рубриці: Книги