Кристалізація громадської думки

6-16-2017

Кристалізація громадської думки 32824f0b7b06485554fa3c1e70d64edaКнига Едварда Бернейса “Кристалізація громадської думки” – перша і вже стала класичною робота, присвячена PR як самостійної дисципліни. Написана в 1923 році, вона вперше чітко і ясно розповідає, що таке PR і чому займає консультант по зв’язках з громадськістю Бернейс використовував роботи сучасних їй психологів і соціологів і свій багатий досвід в PR. Ця книга і сьогодні є настільною книгою будь-якого консультанта зі зв’язків з громадськістю. Ідеї автора широко використовуються в сучасній рекламі, маркетингу і, звичайно, PR-консультантами у всьому світі.

Читай також:

Анатомія рекламних оголошень. Як створювати тексти, що продають»
"Запропонувати хорошу ідею нелегко, але можна. Набагато важче запропонувати затребувану і своєчасну ідею. А втілити ідею в реальному житті інтелектуальної і вишуканій формі ск..."

Інфографіка. Світ, яким ви ніколи не бачили його раніше»
"Якщо вам хочеться поглянути на світ по-новому, то тепер у вас є чудова можливість зробити це. У книзі зібрані цікаві дані зі всього світу на різні теми – найдорожчі вес..."

Ідеї на мільйон доларів від Брюса Бартона – засновника найбільшого світового рекламного агентства BBDO»
"У 30-х роках минулого століття ім’я Брюса Бартона – фантастично успішного рекламіста з Америки – було у всіх на слуху. Багато рекламістів сьогодення називаю..."

Злом маркетингу. Наука про те, чому ми купуємо»
"Про що ця книга У цій книзі споживче поведінка аналізується за допомогою сучасної науки про прийняття рішень. Автор розповідає про причини здійснення покупок на прикладі брен..."

У рубриці: Книги