Практика візуального мислення. Оригінальний метод вирішення складних проблем

6-24-2017

Практика візуального мислення. Оригінальний метод вирішення складних проблем 5c04f603a11ffa3d4ff5501c99cbf1c1

У цій книзі автор бестселера “Візуальне мислення” розповідає, як впровадити в щоденну практику ефективну методику передачі інформації з допомогою картинок. Всі інструменти візуального мислення тут показані в дії. Використовуючи їх, ви зможете наочно представляти свої ідеї, лаконічно описувати непрості ситуації, розбирати проблеми та знаходити способи їх вирішення. Ви розглянете багато вправ і прикладів самих різних завдань – від стратегічних питань топ-менеджменту до звичайних офісних ситуацій.

Книга сподобається творчим людям, буде корисна маркетологів, бренд-менеджерам і всім, хто шукає оригінальний метод вирішення складних проблем.

Читай також:

Машина продажів. Системний підхід до активних продажів»
"Будь-який підприємець знає, що відділ продажів – це двигун складної машини під назвою “компанія” та його бездоганна робота – запорука успіху і прибутковості. Але ..."

Правила Джобса. Універсальні принципи успіху від лідера Apple»
"Достатньо було б сказати: про Стіва Джобса. І про те, як йому вдалося стати притчею во язицех, прикладом для наслідування і об’єктом заздрості бізнесменів усього світу...."

Медіапланування на 100%»
"В книзі викладено особливості популярних рекламоносіїв, розглянуті основні принципи медіапланування. На основі вітчизняного та зарубіжного досвіду автор докладно і доступно п..."

Огілві про рекламу»
"Девід Огілві – один з патріархів рекламної індустрії, засновник рекламного агентства Ogilvy & Mather з річним оборотом понад 10 мільярдів доларів, класик теорії реклами, ..."

У рубриці: Книги