Машина продажів. Системний підхід до активних продажів

6-24-2017

Машина продажів. Системний підхід до активних продажів d8c3b70a5392ecabf6e10f193f79a1e4

Будь-який підприємець знає, що відділ продажів – це двигун складної машини під назвою “компанія” та його бездоганна робота – запорука успіху і прибутковості. Але що робити, якщо двигун дав збій? Ольга Поліщук – досвідчений консультант-практик – пропонує свій системний підхід до активних продажів. З книги ви дізнаєтеся, за якими критеріями відбирати працівників відділу активних продажів, чому і як їх навчати, як розраховувати план для відділу, керувати його роботою і контролювати виконання; як грамотно продумати систему оплати і додаткові форми заохочення співробітників. В додатках до книги ви знайдете різноманітні допоміжні матеріали – зразки документів, тести, схеми, – які напевно будуть корисні вам при побудові системи продажів. Книга буде цікава керівникам всіх рівнів і підприємцям.

Читай також:

Правила Джобса. Універсальні принципи успіху від лідера Apple»
"Достатньо було б сказати: про Стіва Джобса. І про те, як йому вдалося стати притчею во язицех, прикладом для наслідування і об’єктом заздрості бізнесменів усього світу...."

Медіапланування на 100%»
"В книзі викладено особливості популярних рекламоносіїв, розглянуті основні принципи медіапланування. На основі вітчизняного та зарубіжного досвіду автор докладно і доступно п..."

Огілві про рекламу»
"Девід Огілві – один з патріархів рекламної індустрії, засновник рекламного агентства Ogilvy & Mather з річним оборотом понад 10 мільярдів доларів, класик теорії реклами, ..."

Лояльний клієнт. Як перетворити розгніваного покупця щасливого за 60 секунд»
"Помилки роблять всі, навіть провідні компанії. Те, як співробітники виправляють ці помилки, – ось що відрізняє лідерів сервісу від всіх інших. Компенсація – це більше, ніж ви..."

У рубриці: Книги